12 grudnia wraca Oktagon! Petrosyan i Haida w karcie walk

0
1753

Włoska organizacja Oktagon bardzo odważnie podchodzi do organizacji eventów w dobie koronawirusa. Właśnie dowiedzieliśmy się, że promotorzy kickboxingu z półwyspu Apenińskiego zaplanowali kolejną galę na 12 grudnia. Event ma się odbyć w położonym w Alpach Courmayeur. Współpracująca z Bellatorem i ISKA organizacja po raz kolejny chce zaserwować solidny event na światowym poziomie. Świadczą o tym nazwiska w karcie walk.

Tradycyjnie zobaczymy reprezentantów Team Petrosyan. Tym razem nie będziemy się raczyć występem Giorgio Petrosyana. Natomaist włoscy fani będą mogli zobaczyć w akcji jego brata, Armena. Oprócz niego podczas gali planowany jest bój z udziałem Mustaphy Haidy. Obydwaj są panującymi mistrzami ISKA na zasadach orientalnych w wagach 70 i 72,5 kg. Zasady orientalne ISKA dopuszczają aktywną pracę w klinczu i wszelkie akcje kolanami. Różnią się od zasad boksu tajskiego zakazem używania łokci podczas walki.

Oprócz wspomnianej dwójki na gali ma się pojawić również Martine Michieletto. Włoszka jest mistrzynią świata ISKA w wadze do 57 kg na zasadach K-1. Jak na razie nie mamy informacji o rywalach wspomnianej trójki. Nie wiemy również, czy po raz kolejny wydarzenie będzie współpromowane przez amerykańską organizację Bellator. W najbliższych tygodniach powinniśmy otrzymać więcej informacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here