4 pojedynki dodane do rozpiski THE MATCH 2022

0
7140

Jak po pierwszych ogłoszeniach na łączoną galę RISE, RIZIN i K-1 19 czerwca było już mocno, to teraz organizatorzy dołożyli 4 kolejne walki. Wśród nich zestawienie, które może być kandydatem na walkę roku.

Masaaki Noiri, który w zeszłym roku jak burza przeszedł przez turniej mistrzowski do 67,5 kg, podejmie jedną z największych gwiazd Shoot Boxingu, Kaito Ono. Kaito jest aktualnym mistrzem KNOCK OUT, wielokrotnie bił się na galach RIZIN, a w ostatnim występie na RISE Eldorado 2022 znokautował Bey Noaha już w 1. rundzie. Pojedynek odbędzie się w catchweighcie do 68,5 kg. Biorąc pod uwagę styl obu zawodników, jest to jedno z najgorętszych zestawień na tę galę.

Były pretendent do pasa stadionu Rajadamnern Mutsuki Ebata będzie bić się z mistrzem Krush do 55 kg, Riamu Serą. Ebata, jeden z braci bliźniaków-fajterów, na Eldorado 2022 po świetnej walce przegrał z Masahiko Suzukim. Riamu natomiast wziął udział w zeszłorocznym turnieju do 55 kg, gdzie w półfinale uległ późniejszemu triumfatorowi Akihiro Kaneko.

Specjalista od kyokushinu, mający na koncie walki w RIZIN Yuta Uchida zmierzy się z mistrzem Krush do 90 kg i triumfatorem turnieju openweight Mahmoudem Sattarim. Posiadacz pasa Shoot Boxingu do 60 kg, Yuki Kasahara, który rywalizował m.in. z Tenshinem Nasukawą skrzyżuje rękawice z mistrzem Krush w tej samej kategorii, Chihiro Nakajimą.

Na gali, która odbędzie się w Tokyo Dome mają zostać podane 3-4 zestawienia. Niestety nadal nie wiadomo nic na temat zagranicznego PPV. Japońskie ma kosztować ok 40 dolarów, ale będzie geoblokowane. Pojedynkiem wieczoru będzie starcie Tenshina Nasukawy i Takeru.

ROZPISKA GALI THE MATCH 2022

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here