4 walki wypadły z gali ONE: Heavy Hitters, wielka gala w marcu

0
1297

Problemy ONE Championship przed piątkową galą ONE: Heavy Hitters. Z rozpiski wypadły aż 4 pojedynki. Organizatorzy podali, że rozpiska została okrojona z dwunastu do ośmiu walk. Wśród nich po raz kolejny starcie między Romanem Kryklią a Muratem Aygunem.

Przetasowania zostały spowodowane pozytywnymi wynikami testów na COVID-19. Pojedynek o pas do 225 funtów Kryklia vs. Aygun próbowano zestawić kilkukrotnie, ale za każdym razem do walki nie dochodziło. Nie dojdzie i teraz.

Z walk uderzanych nie dojdzie również do konfrontacji Waltera Concalvesa i Eliasa Mahmoudiego.

ROZPISKA I INFORMACJE O GALI ONE:HEAVY HITTERS

W środę gościem Ariela Helwaniego w audycji „The MMA Hour” był szef ONE Chatri Sityodtong, który podzielił się kilkoma informacjami. M.in. planowana na grudzień 2021 gala ONE: X odbyć ma się 26 marca. Na karcie zapowiadane wcześniej starcie w „mixed rules” między Rodtangiem a Demetriousem Johnsonem (4 rundy, na przemian w MT i MMA). Poza tym planowane są dwie konfrontacje w MMA o pasy (Lee vs. Stamp i Moraes vs. Wakamatsu). Co ciekawe, event ma odbyć się z pełną dostępnością miejsc w Singapore Indoor Stadium (12 tysięcy). Dotychczas większość wydarzeń ONE odbywała się bez udziału kibiców. Ponadto gala 11 lutego nazywać ma się „Bad Blood„, a main eventem będzie starcie o pas MMA Bibiano Fernandes vs. John Lineker.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here