4 zawodników Fight Gym Lublin w karcie KFN 2

0
795

Organizacja Kickboxing Fight Night na swoją drugą galę postanowiła sięgnąć po podopiecznych Rafała Murata z Fight Gym Lublin. Oprócz wcześniej anonsowanego jako rywala Michała Królika, Michała Krupy zawalczą jeszcze: Bartosz Guz, Kamil Kotkiewicz oraz Michał Wodecki.

Michał Krupa powraca po porażce w derbach Lubelszczyzny z Dariuszem Fedorem z Fight Point Biała Podlaska na HFO 10: Solpark II. Pojedynek zakończył się jednogłośnym zwycięstwem punktowym bialskiego zawodnika. Wcześniej w tym roku podopieczny Rafała Murata spotkał się w walce pro am z Maciejem Zembikiem na gali FighTTime 22 w Niepołomicach. Tam również poległ przez decyzję sędziów. Doświadczony zawodnik Muay Thai, jakim jest Krupa, nie zwalnia tempa i dalej atakuje szczyt tej kategorii wagowej w Polsce. Pierwotnie anonsowano jego walkę z Michałem Królikiem, ale ostatecznie nazwisko Królika nie pojawia się w kontekście nowego plakatu.

Drugim zawodnikiem Rafała Murata jest Kamil Kotkiewicz, który podobnie jak Krupa, ma za sobą już pierwsze walki zawodowe. Podczas gali Fight Club w Warszawie przegrał z Patrykiem Małeckim, reprezentującym wówczas Fanga Fight Club Warszawa. W drugiej walce zawodowej spotkał się z Norbertem Jobem z Halnego Nowy Sącz. Podczas HFO: Spartan Night w Jaśle został znokautowany przez małopolskiego fightera. W międzyczasie Kamil wygrywał walki na Warszawskiej Grandzie na Pięści i Giry oraz na lubelskich galach ONE to ONE.

Bartosz Guz po raz ostatni pojawił się w ringu na FighTTime 22. Podopieczny trenera Murata zremisował z Jeremiaszem Dunajem na zasadach Muay Thai. Wcześniej Guz rywalizował na galach ONE to ONE oraz Warszawskich Grandach na Pięści i Giry. Zawodowo walczył również na Armia Fight Night 7, na której pokonał przez decyzję sędziów Mateusza Cimochowskego. Guz jest jednym z najlepszych zawodników, jacy reprezentują obecnie klub Rafała Murata i z pewnością będzie ozdobą całej gali.

Ostatnim reprezentantem Fight Gymu będzie walczący w wadze do 86 kg, Michał Wodecki. Jest to młody podopieczny Rafała Murata, który swoje kickboxerskie szlify zdobywał walcząc na Warszawskich Grandach na Pięści i Giry oraz na Mistrzostwach Warszawy, obu imprezach organizowanych przez Karola Ładę.

Ponadto na gali ma dojść do walki Roberta Rajewskiego jr z Artemem Voskoboynikovem. Gala jest zaplanowana na 6 października w Puławach. Transmisja na sportowych antenach Polsatu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here