7 rund z Arkadiuszem Wrzoskiem

0
2473

Najtrudniejsza walka w mojej karierze to…

Walka z Patrickiem Schmidem z 2019 roku, ponieważ oprócz niego moim przeciwnikiem byłem ja sam. Nie był to chyba zbytnio mój dzień, ciężko było mi wejść w walke a do tego rywal był bardzo niewygodny, wytrzymały i kondycyjnie stał na wysokim poziomie. Mimo to wygrałem przez nokaut w 5 rundzie ale musiałem dać z siebie wiele wysiłku więc to była moja najtrudniejsza walka.

Źródło: polsatsport.pl

Za największy sukces w mojej karierze uważam…

Myśle że kontrakt z Glory i przede wszystkim ciągłość walk dla tej organizacji, bo jak wie kilku Polaków nie jest łatwo przekonać do siebie włodarzy tej organizacji. Złożyło się na to wiele, nie tylko jedna walka lub dobry weekend jak to bywa podczas różnych turniejów amatorskich więc to jest mój największy sukces.

Najlepszy boks z dotychczasowych rywali prezentował…

Myśle ze zdecydowanie Benjamin Adegbuyi, co więcej uważam że spośród wszystkich zawodników kickboxingu w wadze ciężkiej on najlepiej operuje rękoma. Ma niesamowity luz, bardzo dobrze zmienia tempo, może nie bije najmocniej na świecie ale za to bardzo celnie i potrafi wejść dobrze w kontrę trafiając w każda lukę w gardzie. Myśle ze powinien być bokserskim wzorem dla młodych zawodników K-1.

Najlepiej z moich dotychczasowych rywali kopał…

W walkach ze mną rywale nie kopią zbyt dużo i rzadko ktoś robi to lepiej ode mnie 🙂 ale jeśli mam wymienić jednego którego kopnięcia sprawiały mi dużo problemu to chyba Collin George. Kopał jak na swoje warunki nieźle i do tego bardzo mocno, mega niewygodny rywal.

Najlepszą pracą nóg z moich dotychczasowych rywali odznaczał się…

I tu znowu bez wątpienia Benny Adegbuyi. Wygrał ze mną zdecydowanie na punkty i myśle ze głównie przez to ze mnie zwyczajnie zachodził, czuł dystans bardzo dobrze, nie dawał mi zrobic kroku gdziekolwiek i cały czas był ustawiony tak ze mógł zacząć swobodnie atak. Klasa, zresztą mówimy o 3 zawodniku świata.. 🙂

Moim ulubionym zawodnikiem sportów walki jest/był…

Chyba od zawsze Badr Hari, za całokształt twórczości. Mój idol, a teraz może i jeden z potencjalnych rywali w przyszłości.

https://twitter.com/champagne3arbi/status/1249369313825390594?s=20

Najbardziej chciałbym zawalczyć w…

Walce o pas Glory, najlepiej na stadionie Legii 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here