7 rund z Bartoszem Batrą

0
2267

Drugim bohaterem naszego cyklu jest jeden z najlepszych zawodników Muay Thai bez podziału na kategorie wagowe w naszym kraju, Bartosz Batra. Udajcie się w przeszłość razem z zawodnikiem i trenerem KO Gym Wrocław i zobaczcie, które walki Bartek wspomina najczęściej.

Najtrudniejsza walka w mojej karierze to…

Zdecydowanie był to pojedynek na sylwestrowej gali Thai Fight Countdown w 2015 roku w Bangkoku z Payakiem Samui. Dziesiątki tysięcy ludzi, najważniejsze osobistości w świecie Muay Thai tuż przy ringu. To było naprawdę niesamowite przeżycie, a samą walkę wspominam jako dobrą bitkę bez rękawic.

Za największy sukces w mojej karierze uważam…

Hmmm… Chyba KO roku 2016. Pokonałem na gali Heroes Fight Time 2 w Trzebnicy rywala ekwilibrystycznym kopnięciem, które jest znane jako Saenchai kick.

Najlepszy boks z dotychczasowych rywali prezentował…

Wydaje mi się, że był to Chris Shaw, z którym zmierzyłem się na gali Power of Scotland w 2015 roku. Doskonale operował pięściami i musiałem się trochę namęczyć, żeby rozgryźć jego styl pięściarski.

Najlepiej z moich dotychczasowych rywali kopał…

Nie będzie to dla nikogo niespodzianką, jeśli wskażę Taja. Po raz drugi w moim zestawieniu znajduje się Payak Samui, który nie tylko kopał jak koń ale miał także bardzo dobrze opanowaną pracę łokciami.

Najlepszą pracą nóg z moich dotychczasowych rywali odznaczał się…

Muszę przyznać, że ze świetnie pracującym na nogach zawodnikiem spotkałem się na polskim ringu. Podczas DSF Kickboxing Challenge spotkałem się z Yurim Żukowskim, który bardzo dobrze trzymał dystans i uciekał.

Moim ulubionym zawodnikiem sportów walki jest/był…

Samart Payakoroon

Najbardziej chciałbym zawalczyć z…

Z legendą Muay Thai, Saenchaiem. Jest do niego długa kolejka chętnych, bo jest najlepszy w swojej dyscyplinie. Mam nadzieję, że kiedyś będzie mi dane dzielić z nim jeden ring.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here