7 rund z Tomaszem Sararą

0
1454

Postanowiliśmy zapytać czołowych polskich kickboxerów o ich wspomnienia związane z najtrudniejszymi pojedynkami w ich karierach. Zaczynamy nasze 7 rund i pierwszym przepytanym na tym dystansie jest mistrz świata WKN, jeden z najlepszych kickboxerów w Polsce bez podziału na kategorie wagowe, Tomasz Sarara.

Najtrudniejsza walka w mojej karierze to…

Mam dwie takie walki, które uważam za równie trudne. Obydwie miały miejsce w Rosji. Pierwsza to batalia z Turpalem Tokayevem na turnieju TNA Cup organizacji Tatneft. Drugą jest pojedynek z gali Fight Night z Vladimirem Mineevem. To jedyni moi rywale, z którymi skleiłem przysłowiowego misia przed ostatnią rundą. Wspominam te walki jako prawdziwe ringowe wojny bez krzty nienawiści ale z mnóstwem wzajemnego szacunku.

Za największy sukces w mojej karierze uważam…

Mistrzostwo świata w kick-boxingu organizacji WKN. Uważam również, że była to moja najlepsza forma w całej karierze i tym samym świetna walka.

Najlepszy boks z dotychczasowych rywali prezentował…

Nikt lepiej ode mnie (śmiech). A tak zupełnie poważnie myślę, że to był Turpal Tokayev.

Najlepiej z moich dotychczasowych rywali kopał…

Dwóch najlepszych kopaczy na mojej liście walk zawodowych to: Tomas Mozny i Bas Vorstenbosh.

Najlepszą pracą nóg z moich dotychczasowych rywali odznaczał się…

Ooo to zdecydowanie nikt lepiej ode mnie (śmiech). Znów jednak muszę się zreflektować i odpowiedzieć poważnie. Jako najlepiej chodzącego na nogach z moich dotychczasowych rywali uważam Vladimira Mineeva. Muszę jeszcze wspomnieć o Arturze Gorlovsie, który również dobrze radził sobie w tym elemencie.

Moim ulubionym zawodnikiem sportów walki jest/był…

Roy Jones jr, Jerome Le Banner, Ray Sefo, Mike Tyson i Giorgio Petrosyan.

Najbardziej chciałbym zawalczyć w…

Na dzień dzisiejszy już tylko w UFC.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here