Presja jest na Harim – Arkadiusz Ludwiczak o rewanżu na Glory 80

0
714

Trener Ostrołęka Fight Academy, Arkadiusz Ludwiczak kibicuje swojemu imiennikowi podczas sobotniego rewanżu z Badrem Hari. Jednocześnie zaznacza, że przed Polakiem niezwykle trudna walka, w której znów nie będzie faworytem.

Nawet jeśli Hari wyleczył ten biceps, to jest duże prawdopodobieństwo, że ciało ponownie odmówi posłuszeństwa. Marokańczyk w ostatnich walkach miał problemy z kontuzjami i to zawsze wielka niewiadoma. Badr jest już mocno wyeksploatowany rywalizacją na najwyższym poziomie od ponad dekady i to się odkłada. Stres był, jest i będzie, to nieodłączny element każdej walki. W pierwszej potyczce było widać respekt przed rywalem u Arka. Stawiam, że w drugiej walce będzie lepiej. Arek nic nie musi udowadniać, znów jest skazywany na porażkę. To na Harim będzie ciążyła presja. Nie wygrał walki od kilku lat, a porażka przez nokaut w pierwszej walce też wpłynie na postawę Marokańczyka. Poprzedni plan na walkę Hariego się sprawdzał, więc spodziewam się kontynuacji. Będzie szedł do przodu i chciał urwać głowę Arkowi. Zapewne znowu poszuka uderzeń i kopnięć na korpus. Może nie rzuci wszystkiego na raz, może będzie bardziej uważny, ale na pewno będzie chciał spychać Polaka. Faworytem jest Badr, ale nikt nie odbiera całkowicie szans Arkowi. Sam będę trzymał kciuki i kibicował Polakowi, ale ponownie ma przed sobą największe wyzwanie w karierze. Nie ma co wróżyć z fusów, trzeba to zobaczyć na własne oczy i wspierać naszego zawodnika! – zakończył Ludwiczak.

Galę Glory 80 będzie można obejrzeć w systemie PPV. Koszt dostępu to 20 euro, a transmisja będzie dostępna w internecie na stronie gloryfights.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here