ACA: Radosław Paczuski wystąpi na gali w Warszawie

0
4482

Reprezentujący warszawski Uniq Fight Club, Radosław Paczuski (3-0) podczas gali ACA 108 w Warszawie po raz kolejny wyjdzie do klatki. Były mistrz DSF Kickboxing Challenge i Fight Exclusive Night będzie szukał czwartego zwycięstwa w mieszanych sztukach walki. Na razie nie znamy jeszcze jego rywala.

Paczuski jak do tej pory stoczył trzy walki w formule MMA. W debiucie spotkał się z mocno bijącym Jarosławem Lechem z KSW Ofensywa Myszków. Podopieczny Piotra Korpusa podłączył backfistem jednego z najlepszych polskich kickboxerów ostatnich lat, a w końcówce miał nawet dosiad na Radku ale nie był w stanie skończyć Warszawianina. Po trzech rundach sędziowie orzekli wtedy jednogłośnie zwycięstwo ówczesnego podopiecznego Mirosława Oknińskiego. Po 4 miesiącach Paczuski ponownie wyszedł do klatki ACA, tym razem na walkę z Piotrem Szczodrowskim podczas ACA 96 w Łodzi. Pojedynek potrwał niewiele ponad 3 minuty i zakończył się zwycięstwem reprezentanta stolicy przez TKO. Ostatnia walka Radka w MMA to pojedynek na ACA 101 w Warszawie z uczestnikiem gal HFO, Danielem Płonką z Rzeszowa. Zawodnik z Podkarpacia został znokautowany w niecałe 30 sekund przez Paczuskiego.

Na gali w Warszawie w walce wieczoru zobaczymy byłego kickboxera i wielokrotnego mistrza Polski w kickboxingu, boksie tajskim i sanda, Daniela Omielańczuka oraz zwycięzcę pucharu świata sanda, Piotra Strusa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here