Alan Kwieciński zdobył tytuł XFC na FAME MMA 8 (WYNIKI)

0
1457

W sobotni wieczór 21 listopada odbyła się gala FAME MMA 8, na której zobaczyliśmy aż trzy pojedynki na zasadach uderzanych. W najbardziej potencjalnie interesującym pojedynku Alan Kwieciński pokonał jendogłośną decyzją Piotra Pająka w walce o pas XFC Poland.

Sama walka była pełna niekoniecznie technicznych wymian. Do tego Pająk za kopnęcia poniżej pasa i uderzenie w tył głowy zanotował punkt ujemny. W pierwszej odsłonie wyliczony został Pająk, a w trzeciej Kwieciński. Wtedy też obaj fajterzy byli już wypompowani. Ostatecznie po wzięciu wszystkich tych czynników jednogłośną decyzją 3x 28:26 zwyciężył mający w dorobku starty na FEN czy Celtic Gladiator Kwieciński.

Pozytywnie zaskoczyła walka w K-1 rules w małych rękawicach. Maksymilian Wiewiórka dzięki słuchaniu narożnika i prostymi środkami wypunktował nastawionego na cepy Amadeusza Roślika. „Wiewiór” zaskoczył dobrym wyczuciem czasu i dość pewnie w ten sposób dojechał do końca z jednogłośną decyzją.

Kontrowersyjnie skończył się co-main event całej gali gdzie Marcin Najman został zdyskwalifikowany za kopanie i obalanie w starciu bokserskim z Kasjuszem Życińskim. Po zakończeniu przez sędziego w klatce wywiązała się spora szarpanina.

Wyniki walk uderzanych FAME MMA 8 (21 listopada):

Kasjusz „Don Kasjo” Życiński pok. Marcin Najman przez dyskwalifikację (obalanie i lowkicki) – boks w małych rękawicach
Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka pok. Amadeusz „Ferrari” Roślik przez decyzję – K-1 rules w małych rękawicach
Alan Kwieciński pok. Piotr Pająk przez decyzję – K-1 rules, o pas XFC Poland

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here