Alistair Overeem kontuzjowany! Walki z Verhoevenem nie będzie!

0
3372

Jeden z najpopularniejszych zawodników sportów walki na świecie, Alistair Overeem doznał kontuzji i wycofał się z walki z Rico Verhoevenem. Pojedynek pomiędzy obecnym czempionem Glory, a ostatnim mistrzem japońskiego K-1 miał być daniem głównym gali Glory 79, zaplanowanej na 23 października w Arnhem. Nie podano informacji o odwołaniu eventu.

Alistair Overeem ostatnie kilkanaście lat kariery spędził walcząc dla amerykańskich organizacji. Najpierw rywalizował w Strikeforce, w grand prix wagi ciężkiej. Wypadł jednak z niego z powodu kontuzji. Po wykupieniu organizacji Scotta Cookera przez ZUFFA przeniósł się do UFC, gdzie doszedł do walki o pas. Niestety dla niego nie udało mu się zwyciężyć jednego z najcenniejszych trofeów w świecie mieszanych sztuk walki. W kickboxingu pozostaje nieaktywny od czasu zwycięstwa w turnieju wieńczącym K-1 World Grand Prix 2010. Przez lata w Japonii walczył z najlepszymi kickboxerami świata z Peterem Aertsem czy Badrem Harim.

Jak na razie nie poinformowano o żadnym zastępstwie ani o odwołaniu gali. Organizacja obiecała poinformować fanów w ciągu kilku dni, co dalej z Overeemem i samą galą. Wiadomo natomiast, że Overeem w tym roku nie zadebiutuje na białym ringu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here