Arek zrób swoje! – Marcin Majewski kibicuje Polakowi przed rewanżem

0
1465

Zawodnik Academia Gorila Ostrów Mazowiecka, Marcin Majewski wierzy w sukces Arka Wrzoska na Glory 80. Polak stanie do rewanżu z legendarnym Badrem Harim, a mający na koncie walki w KOK i HFO fighter wierzy, że Polak znów wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku.

Wszyscy wiedzieli jak wyglądała pierwsza walka. Przewiduję, że znowu Marokańczyk rzuci się na Arka i będzie chciał za wszelką cenę udowodnić, że pierwsza porażka to był przypadek. W tym upatruję szansy Arka, że znowu złapie na kontrę Hariego. Wiek Marokańczyka nie jest żadną tajemnicą. Od wielu lat rywalizuje na światowych ringach z czołówką. Gdy jego walki puszczał Eurosport, to większość z nas jeszcze nie myślała, że kiedyś będzie walczyć zawodowo. Czas nie oszczędza nikogo, nawet największych gwiazd. Widać to po ostatnich walkach Badra, w których przegrywał przez kontuzje czy nokauty. Dzięki pierwszej wygranej pewność siebie Arka wzrosła. I to znacznie. Na pewno będzie się stresował, bo każda walka go wywołuje. Stawiam jednak, że to Hari bardziej emocjonalnie podejdzie do walki i otworzy się na kontry. Tego życzę Arkowi i kibicom kickboxingu w Polsce. Mam nadzieję, że będzie to skuteczna kontra jak za pierwszym razem. Całym sercem za Arkiem. Zrób swoje! – skwitował Majewski.

Galę Glory 80 będzie można obejrzeć w systemie PPV. Koszt dostępu to 20 euro, a transmisja będzie dostępna w internecie na stronie gloryfights.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here