Artur Felkner wygrywa w Muay Hardcore (wideo)

0
736

Trenujący w Phuket Fight Club, Artur Felkner po raz kolejny wystąpił na gali Muay Hardcore. Pochodzący z Władysławowa Polak pokonał Taja noszącego pseudonim Champ Xtra-Cole przez decyzję sędziów. Gala miała miejsce w sobotę, 5 marca.

Polak świetnie pracował presją oraz boksem. W półdystansie trafiał Taja ciosami sierpowymi na korpus, które sklejał w kombinacje z łokciami. Nie udało mu się ustrzec błędów i został trafiony przez rywala min. prawym sierpowym na głowę. W pierwszej rundzie jednak to Felkner dyktował warunki i decydował, co będzie się działo w ringu Muay Hardcore.

W drugiej rundzie Taj ruszył odważniej na Artura, ale po pierwszych 20 sekundach Polak zaznaczył swoją bokserską przewagę. Świetne ciosy podbródkowe uspokoiły nieco ofensywne zapędy rywala i dały miejsce, do szarży dla reprezentanta Phuket Fight Club.

Trzecia runda to wciąż ofensywa Taja, który w ataku okazał się być mało skuteczny. Polak doskonale stopował przeciwnika cały czas korzystając z lepszego wyszkolenia bokserskiego, dokładając do tego łokcie którymi raz po raz trafiał na głowę przeciwnika. Sędziowie nie mieli wątpliwości i orzekli jednogłośne zwycięstwo Polaka na punkty. Poniżej nagranie z walki. Początek pojedynku Felknera od 1:37:50.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here