Azerski puncher, Elkhan Aliyev poszuka kolejnego nokautu w Londynie

0
1276

Mocno bijący Azer, Elkhan Aliyev (11-1, 7 KO) powróci do rywalizacji w jednej z głównych walk gali Immortal Champions: Spring Edition. Podczas zaplanowanej na 22 marca gali w Londynie współpracująca z organizacją King of Kings brytyjska grupa zaprezentuje utalentowanych zawodników z całej Europy.

Aliyev w swoich trzech ostatnich występach w stolicy Anglii nokautował rywali. Wśród pokonanych fighterów zostawił w polu Kade’a Sherlocka i naszego rodaka, Dominika Matusza. Podczas gali w York Hall, która była współpromowana przez Kavkaz Combat Promotions i KOK, zastopował weterana Nathana Eppsa, nokautując go ciosem na wątrobę. Azer miał walczyć w 4-osobowym turnieju we Francji w listopadzie zeszłego roku, jednak musiał wycofać się z powodu kontuzji.

Oprócz Aliyeva na karcie pojawi się mistrz Wielkiej Brytanii Muay Thai, Marcus Powell. Wydarzenie będzie sankcjonowane przez organizację ISKA, tą samą, która sankcjonuje rywalizację w ramach organizacji Glory oraz Bellator. Karta walk ma obejmować pojedynki zawodowe w kickboxingu, boksie oraz w formule MMA. Promotorem jest Hafiz Bakhshaliyev, były mistrz świata w kickboxingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here