Badr Hari domaga się rewanżu z Adegbuyim

0
1163

Spektakularną sensacją zakończyła się walka wieczoru grudniowej gali Glory. Benny Adegbuyi zastopował legendarnego Badra Hariego, umacniając swoją pozycję w czubie rankingów. Marokańczyk przełknął już porażkę i chciałby jak najszybciej doprowadzić do rewanżu z Rumunem. Napisał o tym ostatnio na mediach społecznościowych.

Pod wpisem organizacji na instagramie, w którym Glory pyta z kim miałby zmierzyć się Adegbuyi jeden z komentarzy pochodzi z oficjalnego konta marokańskiego gwiazdora. Krótki, acz wiele mówiący, wpis zawierał tylko jedno słowo: rewanż. Oczywiście sam wpis spotkał się z aprobatą fanów bad boya światowego kickboxingu.

Pikanterii wspomnianemu wpisowi na instagramie dodaje fakt, że Hari zamieścił w owym serwisie również film okraszony wiele mówiącym opisem. Marokańczyk twierdzi, że ma już zaplanowany kolejny pojedynek, nie zdradzając jeszcze z kim i kiedy miałby zawalczyć. Wideo jest reklamówką jednego z jego sponsorów, MB Nutrition, a sama idea kolejnej walki została podchwycona przez dobrze poinformowany serwis vechtsportinfo.nl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here