Badr Hari już nie jest taki straszny. Serce za Arkiem – Radosław Radomski o rewanżu Polaka

0
1907

Trener Kick-Boxing Club Poprava, Radosław Radomski dostrzega luki Badra Hariego, które mogą działać na korzyść Arka Wrzoska w dzisiejszym rewanżu. Trener z Wielkopolski kibicuje Polakowi.

Wychodzisz do legendy i idola, to musi być stres, niepewność i niesamowite przeżycie. Hari wciąż jest legendą, a Arek jest równym mu przeciwnikiem. Według rankingu Glory to nawet lepszym, bo jest wyżej. Nie ma co jednak się oszukiwać, Polak nie będzie faworytem. Ma na pewno spokojniejszą głowę, bo już raz znokautował Badra, przetrwał jego nawałnicę i wie, że nie taki diabeł straszny jak go malują. Na pewno będzie trudno znieść emocjonalnie ten pojedynek. Trybuny będą po stronie Badra, chociaż Arek ma też dużo swoich kibiców, którzy polecieli za nim do Belgii. Gdy walczy Hari, to trudno przewidywać jakikolwiek przebieg. On przyzwyczaił nas, że może zdarzyć się wszystko: faul, kontuzja, nokaut. Przebieg walki jest tak samo łatwy do ustalenia, jak ocena daty końca świata. Na pewno będą fajerwerki, bowiem to jedyna stała w walkach Marokańczyka. Na pewno będzie chciał pokazać, że w pierwszej walce Wrzosek miał szczęście. Myślę, że będzie stroną dominującą, a przy okazji będzie jeszcze bardziej się otwierał. Pytanie, czy Arek będzie potrafił wykorzystać błędy Hariego. Marokańczyk popełnia dużo błędów w obronie, to nie jest tajemnica. Jest groźny w ataku, ale jest coraz starszy i lata świetności ma za sobą. Trudno mi obiektywnie ocenić typ na tą walkę. Jest to kolejna wielka walka polskiego kickboxingu i każdy będzie raczej patrzył sercem. Kibicuję Arkowi i mam nadzieję, że powtórzy wyczyn z pierwszej walki. Na pewno nie będzie łatwiej niż we wrześniu. Rozsądek na bok, serce decyduje, a ono mówi Arek i kibicujemy w sobotę wszyscy Polakowi. – skwitował Radomski.

Galę Glory 80 będzie można obejrzeć w systemie PPV. Koszt dostępu to 20 euro, a transmisja będzie dostępna w internecie na stronie gloryfights.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here