Badr Hari rozpoczął obóz na Wrzoska. Kolejna zmiana trenera! [wideo]

0
1301

Marokańczyk, Badr Hari przygotowuje się do walki z Arkadiuszem Wrzoskiem na lipcowej gal Glory 78. Według słów jednego z największych nazwisk w kickboxingu dosłownie w zeszłym tygodniu rozpoczął obóz przygotowawczy, w którym zabraknie Mike’a Passaniera.

Hari po raz kolejny postanowił trenować z Saidem El Badaouim. Marokańczyk trenował już z rodakiem, od którego odszedł na walkę z Rico Verhoevenem w grudniu 2019 roku. Później trenował z Mikem Passanierem i z El Badouim. Do końca nikt nie wiedział, gdzie i z kim trenuje Badr Hari i dopiero wychodząc do walki dowiadywaliśmy się, kto odpowiada za przygotowanie Marokańczyka.

– Said jest na moim poziomie. Ponadto poświęca się, bym sam był jak najlepszym sportowcem. Ponadto trenując w SB Gym jestem wspierany przez firmę suplementacyjną, MB Nutrition. Dzięki dobrej jakości suplemetom lepiej się regeneruję po ciężkich treningach. – powiedział Hari w jednym z ostatnich materiałów video.

Pojedynek Badra Hariego z Arkadiuszem Wrzoskiem będzie walką wieczoru gali Glory 78 w Ahoy Arenie w Rotterdamie. Ponadto na gali zobaczymy rewanż pomiędzy mistrzem dwóch kategorii wagowych Glory, Alexem Pereirą, a rosyjskim mistrzem Muay Thai, Artemem Vakhitovem. Transmisja w systemie pay per view.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here