Badr już nie potrafi pokonać rywala

0
10162

Legendarny mistrz japońskiego K-1, Remy Bonjasky nie ulega entuzjazmowi związanemu z walkami Badra Hariego. Trzykrotny zwycięzca grand prix wagi ciężkiej twierdzi, że Hari nie jest już groźnym zawodnikiem. Mało tego, w ostatnim podcascie powiedział, że Marokańczyk nie potrafi nawet pokonać rywala.

Badr Hari już nie jest finisherem, którym był jeszcze kilka lat temu. On już nawet nie potrafi pokonać swojego rywala. Po przegraniu tylu walk w ostatnich latach, przyszłość Marokańczyka w sporcie nie wygląda różowo. Z drugiej strony kiedy on walczy, to zawsze się coś dzieje. Zdarza się, że coś ma miejsce nie podczas walki, nie podczas konferencji a całkiem obok. Ludzie przychodzą oglądać Glory tylko dla Badra i sama organizacja zdaje sobie z tego sprawę. Takie wydarzenia jak na Glory 80 mają miejsce regularnie na stadionach piłkarskich. Chuligani niszczą stadion, a później demolują miasto. Nie ma co się dziwić, że takie rzeczy mają miejsce również w kickboxingu. – powiedział były mistrz.

W sobotę 19 marca miała miejsce gala Glory 80. Event został zakończony ze względu na zamieszki na trybunach. Organizacja winnym sytuacji uznała Arkadiusza Wrzoska i jego kibiców. Pojedynek zakończył się po dwóch rundach, a z pierwotnego no contest organizacja zmieniła rezultat na remis. Nie opublikowano kart punktowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here