Bartek Wydra wypada z Real Fight Night. Michał Saramonowicz i Jędrzej Durski spotkają się w klatce.

0
1917

Niestety zawodnik Szyszka Team, Bartłomiej Wydra wypadł na ostatniej prostej przed galą Real Fight Night, która jest zaplanowana na 2 kwietnia w Pabianicach. Organizator nie zostawia jednak Jędrzeja Durskiego na lodzie i ma zastępstwo. Reprezentant Pretorium Poznań podejmie zawodnika KSW Alien Łódź, Michała Saramonowicza, który w lutym zawalczył na HFO.

Jędrzej Durski w pierwszy weekend marca rywalizował na mistrzostwach Polski pro am PZKB w Nowej Soli. Turniej zakończył z brązowym medalem. Podopieczny Rafała Gabrysiaka z klubu Pretorium Poznań jest drugim mistrzem organizacji Krwawy Sport w wadze do 80 kg. Na drugiej gali trójmiejskiej organizacji zastopował Dariusza Rutkiewicza. Podczas czwartej gali stracił tytuł, polegając w starciu z Sebastianem Skiermańskim. Durski zadebiutował w kickboxingu zawodowym w 2015 roku na gali Time of Masters, na której musiał uznać wyższość Alana Kalskiego. W lutym miał zawalczyć na gali HFO, ale z przyczyn niezależnych od samego zawodnika do pojedynku nie doszło.

Michał Saramonowicz to zawodnik i trener KSW Alien Łódź, który w lutym zadebiutował na gali HFO. Łodzianin spotkał się z Emilem Chorążewiczem z Knockout Bielany, a pojedynek zakończył się zwycięstwem na punkty byłego piłkarza. Saramonowicz w przeszłości rywalizował głównie w formułach planszowych, a w ostatnich latach przeszedł do ringu. Wśród jego przeciwników na ringach amatorskich należy wymienić min. byłego mistrza Europy karate, Dominika Parola.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here