Będzie się działo. King of Kings z kolejnymi galami jesienią

0
670

Im bliżej września, tym bardziej orgnizacja King of Kings rozkręca się z kolejnymi nazwiskami. Jesienią zobaczymy kilka powrotów na ring litewskiej organizacji, zarówno nazwisk, jak i klubów, które ściśle pracowały z litewskim promotorem. Dodatkowo ogłoszono listopadowe wydarzenie w Wilnie, które zapowiadane jest jako coś specjalnego.

RYGA, 16 WRZEŚNIA:

Już wcześniej informowaliśmy o walce Władimira Hynżu z warszawskiej Garudy z wracającym do KoK Raimondsem Aukstikalnisem. W Atta Centre zobaczymy też podopiecznych Mike’a Passeniera z Kevinem Osaro na czele. Nigeryjczyk niedawno uczestniczył w jednej z głównych walk gali ECE 05 w lipcu, w której pokonał zawodnik MMA Łazara Todewa. Poza tym w akcji dwóch innych fajterów z Mike’s Gym, którzy dopiero zaczynają swoje kariery – Mohameda Shushana i Bodhina Wintera. Pierwszy zmierzy się z mistrzem WAK1-F Aleksandrem Cerkesovem, a drugi z Einarsem Golbergiem. Stawkę zawodników z Amsterdamu uzupełnia triumfator turnieju z Krefeld z 2019 roku, Chico Kwasi. Wśród zaanonsowanych nazwisk mamy także Olega Mosznina i brata Raimondsa Aukstikalnisa, Raivo.

WILNO, 2 PAŹDZIERNIKA:

W stolicy Litwy przede wszystkim zobaczymy pojedynek w obronie pasa do 71 kg, w którym Henrikas Viksraitis zmierzy się z Markiem Pelcisem. Drugi pojedynek na przestrzeni trzech tygodni stoczy Władimir Hynżu. Tymrazem z jednym z najlepszych młodych fajterów Sparta Gym, Raimondasem Avlaseviciusem. W ASG Arenie dojdzie także do kickbokserskiej konfrontacji dwóch fajterów MMA – Osvaldasa Fedorovica i Aurimasa Krukauskasa. W jednej z głównych pozycji na karcie mistrz MMA Bushido do 71 kg Zygimantas Ramaska skrzyżuje rękawice z Vitoldasem Jagelą. Zapowiadani są również dawno niewidziani Jan Naus i Nauris Lukosiunas, którzy jeszcze nie znają rywali.

TALLINN, 16 PAŹDZIERNIKA:

Głównym wydarzeniem w Estonii będzie walka o pas tymczasowego mistrza do 77 kg między wspomnianym już Chico Kwasim a doświadczonym reprezentantem gospodarzy Hendrikiem Themasem. Holender w ciągu dwóch tygodni najprawdopodobniej wystąpi dwukrotnie, w tym raz właśnie o pas. A że tymczasowy? Najprawdopodobniej KoK jeszcze nie do końca uregulowało kwestię mistrzostwa Constantina Rusu. Tak więc istnieje szansa, że Mołdawianina jeszcze zobaczymy w akcji. Zawalczy także Ott Remmer, który w zeszłym roku wygrał turniej do 77 kg. W ringu także ujrzymy Sigrid Kapanen, Astrid Grents i Ilonę Wojdę, która w ringu pojawi się po raz pierwszy od maja, kiedy wygrała swój pojedynek na KoK w Warszawie.

WILNO, 20 LISTOPADA/LIPTOVSKY MIKULAS:

Nie wiadomo na razie zbyt wiele, ale organizatorzy zapowiadają szumnie galę w stolicy Litwy 20 listopada jako „Mega battle – history changing fight show”. Dodatkowo numeracja sugeruje, że pomiędzy drugim Wilnem a Tallinnem będzie miało miejsce jeszcze jedno wydarzenie, którym najprawdopodobniej będzie event na Słowacji, w Liptovskym Mikulasu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here