Białecki vs Wójcik na gali w Piasecznie o pas MMP! Piotr Stępień uczestnikiem?

0
792

Podczas zaplanowanej na 20 października w Piasecznie gali zawodowego kickboxingu zobaczymy starcie o pas młodzieżowego mistrza Polski PZKB. W wadze do 67 kg do obrony trofeum stanie reprezentujący miejscowy X-Fight Piaseczno, Rafał Wójcik który spotka się z Mateuszem Białeckim ze Smoka Toruń. Pojedynek odbędzie się w formule full-contact. Na gali prawdopodobnie wystąpi również Piotr Stępień z Opoczna.

Rafał Wójcik to jeden z flagowych reprezentantów piaseczyńskiej szkoły kickboxingu. Reprezentant X Fight wywalczył pas młodzieżowego mistrza Polski w zeszłym roku, pokonując na gali w Piasecznie jednogłośną decyzją sędziów Mateusza Dąbrowskiego. Wójcik od lat jest jednym z najlepszych zawodników amatorskiego kickboxingu w wadze 67 kg i wydaje się iść w ślady starszego kolegi po fachu, Łukasza Wichowskiego, który również reprezentował piaseczyński X-Fight i był jednym z najlepszych zawodników nieistniejącej DSF Kickboxing Challenge.

Mateusz Białecki to tegoroczny brązowy medalista MP full-contact, który wystąpił na mistrzostwach świata WAKO we Włoszech w formule light-contact. W walkach zawodowych możemy go kojarzyć z batalii z Janem Lodzikiem na Babilon MMA 16. Pojedynek zakończył się zwycięstwem punktowym reprezentanta Legionowa.

Podczas piaseczyńskiego eventu najprawdopodobniej dojdzie do kolejnego występu Piotra Stępnia. Zawodnik z Opoczna to czołowy fighter dywizji 57 w kraju, a o nadchodzącej walce poinformował za pośrednictwem instagrama. 12 listopada opublikował relację, w której informuje o pojedynków, który ma odbyć się za 8 dni. Nie podał nazwy gali, ani miejsca, ale Piaseczno Fight Night pasuje terminem imprezy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here