BKFC chce kupić WLC! Dave Leduc zaproszony do ringu!

0
1046

Szef organizacji Bare Knuckle Fighting Championship, David Feldman aktywnie prowadzi konto na Youtube. Do swojego ostatniego talk show zaprosił mistrza WLC i ambasadora lethwei, Dave’a Leduca. Według słów Amerykanina, kanadyjski mistrz boksu birmańskiego może niebawem walczyć w BKFC, ponieważ organizacja jest w trakcie kupowania marki WLC.

Organizacja WLC to najpopularniejsza grupa zajmująca się promowaniem boksu birmańskiego na świecie. Ze względu na wojnę domową, jaka ogarnęła Mynmar organizacja nie promuje już swoich wydarzeń. W związku z nieznaną przyszłością organizacji, Feldman złożył właścicielom spółki propozycję odkupienia udziałów. Według słów samego zainteresowanego, rozmowy trwają i mogą zakończyć się fuzją obu organizacji.

Wspomnianego newsa Feldman zdradził przy okazji rozmowy z Davem Ledukiem, mistrzem WLC i jedną z największych gwiazd boksu birmańskiego na świecie. Amerykański promotor zapytał wprost pochodzącego z Kanady wojownika, kiedy zamierza postawić nogę w ringu BKFC. Właśnie po tym pytaniu Feldman zdradził negocjacje biznesowe z marką WLC.

Najbliższa gala BKFC 18 odbędzie się 26 czerwca, a zobaczymy na niej dobrze znanych z fenomenalnych nokautów fighterów: Luisa Palomino, Hectora Lombarda czy Uly Diaza. Transmisja w Polsce na kanale Fightklub.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here