Bracia Muszyńscy wracają 22 stycznia

0
1372

W sobotę 22 stycznia w Polkowicach odbędzie się druga gala MFG. Na plakacie wydarzenia znajdziemy trzech zawodników: Bartosza i Kacpra Muszyńskich oraz Mateusza Janura.

Bartosz Muszyński ostatnią walkę stoczył podczas gali MFC 19 w Zielonej Górze. W walce wieczoru wydarzenia organizowanego przez Tomasza Makowskiego pokonał na pełnym dystansie Mateja Kazubovskiego z Czech. Pojedynek był starciem o pas MFC w wadze do 83 kg i trzeba przyznać, że organizator stanął na wysokości zadania jeśli chodzi o wybór rywala. Kazubovski to zawodnik organizacji Oktagon, w której to brał udział w turnieju Underground. Ponadto rywalizował na galach w Niemczech oraz w swojej ojczyźnie, walcząc min. o pas mistrza świata WMC.

Mający za sobą debiut w MMA Kacper Muszyński od lat rywalizuje na galach i zawodach amatorskich w kickboxingu. Na swoim koncie ma walki w MFC, a także pojedynek ze znanym Alanem Kwiecińskim na Extreme Energy Time, którego pokonał jednogłośną decyzją sędziów. Z tego co udało nam się ustalić, czeka go pojedynek z zawodnikiem spoza granic naszego kraju.

Ponadto na gali zobaczymy najlepszych zawodników kickboxingu z południowo-zachodniej Polski. Jak na razie ruszyła sprzedaż biletów na styczniowe wydarzenie, a więcej informacji o gali znajdziecie w serwisie facebook.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here