Bracia Wilnis zawalczą w Czechach

0
911

Coroczna letnia gala kickboxingu Yangames potrafi zaskoczyć mocnymi nazwiskami. W 2019 roku zobaczyliśmy m.in. Michała Turyńskiego, Tomasa Hrona, Daniela Skvora, czy Petra Vondracka. Ósma odsłona eventu odbywającego się na świeżym powietrzu zapowiada się jeszcze lepiej, bowiem wystąpią na niej Jason i Jahfarr Wilnis. Nie zabraknie także wspomnianego Hrona. Gala Yangames Fight Night Open Air odbędzie się w Pradze 28 sierpnia.

Z racji problemów Glory trenujący w Utrechcie bracia znaleźli angaż za naszą południową granicą. Jason to były mistrz Glory w kategorii do 85 kg, a Jahfarr brał udział w turniejach dla pretendentów, a także był mistrzem wagi ciężkiej Enfusion. Wiadomo z kim zmierzą się Holendrzy, ale organizatorzy trzymają w napięciu i podali tylko narodowości rywali. Jason zmierzy się ze Słowakiem, a Jahfarr z Czechem.

Bardzo ciekawie zapowiada się konfrontacja dwóch doświadczonych zawodników. Tomas Hron wraca po nieudanej przygodzie z Oktagon Underground. Podejmie on mieszkającego we Włoszech Rumuna, znanego z Superkombat Claudiu Istrate.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here