Buakaw z ofertą od ONE Championship

0
2959

W czasie gdy pandemia koronawirusa ograniczyła nam niemal do zera gale sportów walki, rywalizacja przeniosła się na inny grunt. Organizacje walczą ze sobą o najlepszych zawodników na świecie. Właśnie poinformowano, że singapurska ONE Championship jest na celowniku Buakawa Banchameka. Taj ma zamiar rozpocząć rozmowy z potencjalnym chlebodawcą po zakończeniu pandemii.

Oferta została wysłana przez szefa organizacji, Chatriego Sityodtonga ale nie spotkała się z odpowiedzią od Buakawa. Słynny Taj w ostatnich latach rywalizuje głównie na swoich galach w Tajlandii. Organizacja All Star Fight, którą założył zawodnik była wspierana przez tajski rząd, dzięki czemu gwiazdor światowych ringów mógł rywalizować z przeciwnikami zza granicy. Ostatnia porażka Banchameka to pojedynek o pas Enfusion w wadze do 70 kg, kiedy to na gali w Abu Zabi spotkał się z Hiszpanem, Jonay’em Risco. Po pięciu rundach sędziowie wskazali na przeciwnika Buakawa, co odbiło się głośnym echem w świecie kickboxingu.

W tej chwili organizacja ONE Championship ma w swoich szeregach wielkie gwiazdy kickboxingu. Wśród nich należy wymienić: Giorgio Petrosyana, Johna Wayne Parra, Nieky’ego Holzkena czy Tayfuna Ozcana. Fani na całym świecie będą ostrzyli sobie zęby na starcie słynnego Taja z jednym z tych zawodników. Na razie czekamy na odpowiedź Buakawa, która nadejdzie po skończeniu pandemii.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here