Była mistrzyni świata kickboxingu zginęła w strzelaninie

0
1134

Tragiczne wieści napłynęły ze Stanów Zjednoczonych. Była mistrzyni świata w kickboxingu organizacji WKA, Cheryl Sanders została zastrzelona wraz ze swoim mężem w Yellow Springs w stanie Ohio. Do tragedii doszło 12 lutego, a oprawcą jej i jej obecnego męża okazał się były partner kickboxerki, Lindsay Duncan.

Cheryl Sanders to trzykrotna mistrzyni świata WKA, która występowała na amerykańskich ringach jako Cheryl Wheeler-Dixon. Swoją przygodę ze sportami walki zaczęła na Florydzie od karate. Z czasem dołożyła do swojego arsenału judo, aikido i treningi grapplingowe, by ostatecznie trenować pod okiem słynnego Dona Wilsona. Jako zawodowa kickboxerka legitymowała się rekordem 17-1-1.

Po zakończeniu przygody ze sportem zajęła się filmem. Amerykanka została kaskaderką i była dublerką takich gwiazd jak: Nicole Kidman, Cameron Diaz, Sandry Bullock czy Sharon Stone. Specjalizowała się w filmach akcji. Według doniesień prasowych kobieta pojawiła się z obecnym mężem, Robertem Sandersem na podjeździe domu byłego męża. Według relacji Sanders napadł na Duncana i jego obecną żonę. Wywiązała się bójka i nagle padły strzały. Według policji Duncan został zaatakowany przez Sandersa, który w masce i w bluzie z kapturem postanowił zorganizować na niego zasadzkę. Funkcjonariusze uznali, że doszło do uzasadnionego zabójstwa bez przekroczenia granic obron koniecznej i działający w samoobronie Duncan nie będzie miał postawionych zarzutów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here