Byli zawodnicy DSF na gali South Battle 5 – VIP Edition

1
1105

Fighters Battle Federation opublikowała prawie całą rozpiskę gali South Battle 5. Wydarzenie odbędzie się 30 października w Dworku Konckim a wystąpi na niej cała plejada znanych nazwisk polskiego kickboxingu. W pojedynku wieczoru walczyć będzie były mistrz DSF Rafał Dudek.

Dudek to były pretendent do tytułu DSF Kickboxing Challenge w wadze do 71 kg. Ma za sobą również lata treningów w Holandii pod okiem Mike’a Passeniera. Dudek to także uczestnik gal Enfusion i Reality Show holenderskiej organizacji. Stoczył również dwa pojedynki dla Glory. Jego przeciwnik to Gary Mouhet – zawodnik muay thai, który ma także doświadczenie w boksie i full contakcie.

W akcji zobaczymy także mistrza DSF w kategorii do 86 kg Maksymiliana Bratkowicza. Znany z efektownego stylu wrocławianin na razie jeszcze nie ma rywala.

Podopieczny Rafała Dudka, oraz zawodowy mistrz PZKB, Tomasz Brotoń zmierzy się z zawodowym mistrzem Europy w formule FC Yannem Cocquetem. Polak pas międzynarodowego MP PZKB wywalczył w styczniu na gali South Battle 4 pokonując Kristiana Kuzmanovica.

W pojedynku kobiet znana z gal KSW, KoK czy FEN Marta Chojnoska zmierzy się z Magdą Niemyjską, amatorską mistrzynią Polski na zasadach K-1 oraz brązową medalistką mistrzostwś wiata i Europy.

Do akcji wróci również Dariusz Rutkiewicz. Zwycięzca pierwszego turnieju Krawego Sportu ma tydzień wcześniej pojedynek na gołe pięści na gali Genesis. Jego przeciwnik to reprezentujący Fight House Nowy Sącz Marcin Kociołek. Kolejny zawodnik Rafała Dudka, który wygrał w styczniu swój pojedynek i to przed czasem.

Czekają nas także inne atrakcje w postaci walki o półzawodowy pas FBF między Szymonem Dylem a Danielem Majką, oraz… starcie Radosława Dzięgla z Magdaleną Kasprzyk. Damsko-męska konfrontacja będzie jednocześnie konfrontacją dwójki znajomych z jednego klubu.

Galę FBF: South Battle 5 będzie można oglądać w PPV TUTAJ. Start o godzinie 16:00.

INFORMACJE I ROZPISKA GALI

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here