Były trener kibicuje Rafałowi Kosiarskiemu!

0
758

Kibicuję Rafałowi Kosiarskiemu! Takimi słowami zaczął swoją wypowiedź trener Thai Gym Tarnów, Rafał Król zapytany o przewidywania dotyczące 4-osobowego turnieju o pas w wadze do 70 kg na HFO Solpark II. Przeczytajcie, jak widzi ten turniej jeden z najlepszych trenerów Muay Thai i K-1 w Polsce:

– Na początek muszę otwarcie przyznać, że w 4-osobowym turnieju HFO trzymam kciuki za Rafała Kosiarskiego. Rafał trenował u mnie przez rok, prowadziłem go jako trener, zdobyliśmy razem pas mistrza świata ISKA. To naprawdę ciężko pracujący człowiek, który z uporem maniaka dąży do postawionego przed sobą celu. Jestem pewien, że będzie wręcz idealnie przygotowany kondycyjnie i mentalnie do rywalizacji o miano mistrza HFO. Jego znakiem rozpoznawczym jest bardzo wysokie tempo od pierwszej do ostatniej sekundy walki. Nie będzie miał łatwo z Patrykiem Radoniem. To prawdziwa konfrontacja dwóch różnych styli kickboxingu. Patryk bije bardzo mocno, jego siła dynamiczna jest na bardzo wysokim poziomie. Dodatkowo jest niesamowicie inteligentny w ringu. Walka to jego żywioł i gdy oglądam go w ringu, to przypomina komputer. Dopasowuje się do każdej sytuacji i potrafi przeliczyć styl rywala w taki sposób, by samemu zacząć prezentować skuteczną odpowiedź. Jeden i drugi mają stoczone naprawdę ciężkie ringowe batalie dla dużych organizacji. Obaj walczyli ze świetnymi zawodnikami. To będzie pokaz K-1 na najwyższym poziomie.
Równie ciekawie zapowiada się rywalizacja Mateusza Białasa z Deividasem Michnevičiusem. Kibicuję Mateuszowi. Moim zdaniem jeśli wykorzysta swoją siłę i doskonałe wyszkolenie techniczne, to jest w stanie nawet rzucić Litwina na deski. Deividas mimo młodego wieku jest już wyjadaczem najstarszej organizacji kickboxingu w Europie, King of Kings. Absolutnie go nie skreślam, ale w moich oczach Mateusz ma więcej argumentów po swojej stronie. Polak prezentuje prawdziwe, nowoczesne K-1 okraszone tajskim sznytem. – skwitował trener Thai Gym Tarnów i były trener kadry narodowej Muay Thai IFMA.

Galę HFO: Solpark II możecie obejrzeć na żywo:
Kupując bilet na: https://www.ebilet.pl/sport/sporty-walki/gala-hfo/
I na antenie, stronie internetowej oraz w aplikacji mobilnej TVP Sport

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here