Cała Polska trzyma kciuki! Będziecie nas słyszeć z trybun – Jacek 'Siekiera’ Gać o rewanżu Wrzosek vs Hari

0
13505

Zawodnik HFO, Jacek 'Siekiera’ Gać prywatnie przyjaźni się z Arkiem Wrzoskiem, którego w sobotę czeka rewanż z Badrem Harim. Reprezentant Uniq Fight Club będzie dopingował kolegę z trybun i ma nadzieję, że będzie wiele powodów , by zedrzeć gardło z radości.

Pragnienie rewanżu to jedno, a profesjonalne podejście to drugie. Badr Hari nie wygrał walki już od kilku lat i wątpię, żeby wychodził do rewanżu z Arkiem z jakąś kontuzją. Stawiam, że będzie w najlepszej możliwie dyspozycji podczas sobotniej walki. Wiem, że Arek w drugiej walce nie ma na sobie żadnej presji. Wcale się nie dziwię, że podczas pierwszej potyczki się stresował. No proszę, walczysz z legendą, nie da się wyjść bez stresu. Arek wciąż szanuje Hariego, nawet nazwał kota jego nazwiskiem. Także szacunek pomiędzy oboma zawodnikami będzie na pewno. Przewiduje, że sam pojedynek będzie wyglądał podobnie. Hari będzie chciał urwać głowę Arkowi już w pierwszej rundzie. Marokańczyk będzie chciał pokazać, że porażka na Glory 78 była wypadkiem przy pracy. Mój typ na tą walkę to Arek. Mam nadzieję, że historia zatoczy koło. Będę obecny na walce, będziecie nas głośno słyszeć z trybun. Trzymamy kciuki za Arka, cała Polska trzyma kciuki za Arka i wszyscy wierzymy, że dzięki sobotniej walce polski kickboxing znów będzie na fali. – skwitował Gać.

Galę Glory 80 będzie można obejrzeć w systemie PPV. Koszt dostępu to 20 euro, a transmisja będzie dostępna w internecie na stronie gloryfights.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here