Cedric Doumbe zadebiutuje w MMA w Superkombat

0
623

Cedric Doumbe parę tygodni temu zapowiedział już oficjalnie, że skupi się teraz na startach w MMA. Okazuje się, ze debiut mistrza Glory do 77 kg nastąpi w Dubaju podczas powrotu Superkombat 1 listopada na Superkombat Universe.

Francuz na gali Eduarda Irimii zawalczy z Arbim Emijewem. Rosjanin to kickbokser, który ma na koncie pojedynki w Kunlun, Glory i RCC. Będzie to jedyna walka w MMA na tym evencie. To nie pierwszy raz, kiedy czołowi kickbokserzy próbują swoich sił w mieszanych sztukach walki u rumuńskich promotorów. W 2015 roku Rico Verhoeven stoczył swój jedyny pojedynek MMA w RXF, czyli u lidera rynku rumuńskiego.

Pozostałe konfrontacje odbędą się w formule kickbokserskiej, więc główną areną będzie ring. Trzeba przyznać, że w rozpisce znajdziemy trochę rozpoznawalnych nazwisk. W Dubaju pojawią się m.in. fajter ONE Brown Pinas, francuski weteran MT Jimmy Vienot, byli zawodnicy Glory: Vedat Hoduk i Eddy Nait Slimani, fajter Enfusion Nidal Bchiri, czy też wracający po latach do SK Cristian Ristea i Daniel Stefanovski.

Rozpiska:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here