Chatri: Myślę nad kolejnym turniejem w wadze do 70 kg

0
1292

Organizacja ONE Championship poinformowała już o wyjściu spoza Bangkoku. Stolica Tajlandii okazała się przystanią dla singapurskiej organizacji ale czas już na międzynarodowe eventy. Min. o tych eventach ale i o kickboxerskim turnieju w wadze do 70 kg szef ONE, Chatri Sityodtong mówił w ostatnim wywiadzie.

– Jeśli już musiałbym się zdecydować na jakiś turniej w ramach naszej organizacji to byłby to turniej w wadze piórkowej w kickboxingu. Mam na myśli kategorię do 70 kg. Mamy w swoich szeregach samą śmietankę z liderem wielu rankingów bez podziału na kategorie wagowe, Giorgio Petrosyanem. Taki skład, jaki mamy obecnie to najprawdopodobniej najmocniejsza dywizja wagowa w historii zawodowego kickboxingu. – stwierdził w swoim stylu Chatri.

Oprócz Petrosyana na pewno w takim Grand Prix zobaczylibyśmy innych fenomenalnych zawodników na kontrakcie z ONE. Mowa oczywiście o mistrzach Glory: Sittichaiu Sitsongpeenongu i Maracie Grigorianie ale również Superbonie Banchameku. Mocnych nazwisk nie brakuje w ONE i z pewnością kolejny turniej wzbudziłby wielkie emocje wśród fanów.

Przypomnijmy tylko, że singapurska organizacja ma za sobą już jeden turniej w wadze do 70 kg. Nie bez kontrowersji zwycięzcą wspomnianego turnieju został Giorgio Petrosyan. Za wygraną mieszkający we Włoszech zawodnik otrzymał okrągły milion dolarów. Mówi się, że kolejny turniej miałby wyłonić mistrza w wadze do 70 kg na zasadach kickboxingu ONE Super Series.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here