Chcę im zamknąć gęby! Potem może Dzhabar Askerov – Michał Królik przed rewanżem z Bartoszem Batrą na Wotore 5

0
3161

Organizacja Wotore zorganizuje rewanż pomiędzy Michałem Królikiem i Bartoszem Batrą na piątej gali. Zawodnik ze Śląska udzielił ostatnio wywiadu serwisowi MMA.pl, w którym poruszył kilka ciekawych wątków. Dlaczego rewanż i kto jest następny na liście Michała?

Najpierw zapytany o przyczyny rewanżu 'Matrix’ odpowiedział, że chciałby po prostu zakończyć temat wygrywając na zasadach, które będą korzystne również dla Wrocławianina.

Nasza walka na Genesis mogła się podobać i wiem o tym dobrze, że w każdej rundzie zdominowałem Bartka. W głębi duszy powiedziałem sobie, że fajnie byłoby stoczyć jeszcze jedną walkę z Bartkiem. Słyszałem od różnych ludzi ze środowiska sportów walki, że brakowało tych kopnięć, lepiej ta walka wyglądałaby z kopnięciami i Bartek dużo lepiej by się zaprezentował. Poczułem szpileczkę i zapytałem Wotore o możliwość organizacji rewanżu. Chcę Bartka w najlepszej wersji i w najwyższej formie. Chcę go pokonać, żeby wszystkim zamknąć gęby. Szacunek do Bartka, respekt mam dla niego zawsze a sport niech się broni sportem. – powiedział o rewanżu zawodnik Spartana Chorzów.

Podczas przygotowań Królik odwiedza nie tylko śląskie kluby, ale również Thai Gym Tarnów, w którym sparuje z czołowymi zawodnikami Muaythai w Polsce. Co do przyszłości, to zapytany o możliwość rywalizacji w turnieju do 80 kg, Królik zdradził, że może zawalczy na Wotore z gwiazdą światowego K-1 i Muaythai.

Skupiam się na extrafightach. Jestem niskim zawodnikiem, moją domeną jest stójka. Chyba, że padnie jakaś kosmiczna oferta i mnie skusi. Prawda jest taka, że i dla mnie i dla Bartka wypłata za najbliższą walkę to będą nasze wypłaty życia. Żebym pchał się w taki turniej musiałyby mnie skłonić jeszcze większe pieniądze. Wiem też, że Dzhabar Askerov zgłasza się do rywalizacji w Wotore. Jest to zawodnik z K-1 i wielka gwiazda. W przyszłości taki superfight z Dzhabarem byłby dla mnie czymś pięknym. – zakończył Michał.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here