Chingiz Allazov podpisał kontrakt z ONE Championship

0
966

W końcu stało się to, co musiało się stać. Dotychczas związany z Bellator Kickboxing, Chingiz Allazov podpisał kontrakt z ONE Championship. Pochodzący z Azerjbedżanu białoruski fighter wzmocnił kategorię do 70 kg, która jest obecnie uznawana za najmocniejszą dywizję w świecie kickboxingu.

Podopieczny Andrieja Gridina dał się poznać światu wygrywając turniej do 70 kg w japońskim K-1. Pokonując Nakajimę, Pikeura i Kido stał się międzynarodową gwiazdą kickboxingu. Później jeszcze raz obronił swój tytuł i podpisał kontrakt z Bellatorem. W zarządzanej przez Scotta Cookera organizacji spotkał się z Giorgio Petrosyanem. Pochodzący z Armenii gwiazdor światowego kickboxingu rozprawił się z Allazovem na pełnym dystansie. Była to pierwsza porażka Allazova od ponad czterech lat, kiedy to przegrał z Sittichaiem.

Wśród pokonanych rywali Allazov ma takie nazwiska jak: Dżahbar Askerov, Sayiok, Ali Nabijew czy Sergiej Kuliaba. Mieszkający w Białorusi fighter w przeszłości wygrywał również pasy zawodowego mistrza WAKO Pro, A-1 League i Nuit des Champions.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here