Ćwierćfinały GP i dwie walki o pasy na ONE 157

0
1425

Kolejna gala ONE Championship, która odbędzie się 20 maja w dużej mierze będzie opierać się na walkach w formułach uderzanych, gdzie na pierwsze miejsce wysuwa się MT. Poza ćwierćfinałami ośmioosobowego turnieju, o których pisaliśmy TUTAJ, organizatorzy ogłosili również dwie walki o pas, pojedynek rezerwowy i superfight w wadze ciężkiej.

Walką wieczoru będzie obrona pasa MT do 155 funtów przez Petchmorakota. Taj po skończeniu przed czasem w kolejnej obronie pasa Magnusa Anderssona i zwycięstwie na stadionie Rangsit, tym razem zmierzy się z Jimmym Vienotem. Francuz miał bardzo dobre dwa ostatnie lata, bowiem zdążył zdobyć dwa tytuły WMC, a także udanie wystąpił na listopadowym powrocie Superkombat.

W kategorii do 125 funtów mistrzostwa będzie bronić Prajanchai po raz pierwszy od pokonania Sam-A w lipcu 2021. Jego przeciwnik to Joseph Lasiri, który wraca po występie w grudniu, kiedy znokautował Asahiego Shinagawę. Włoch ma na koncie m.in. zdobycie pasa WBC MT i 9 walk dla ONE.

W wadze ciężkiej w kickboxingu zobaczymy niepokonanego w ONE Rade Opacicia i byłego pretendenta do tytułu Glory oraz zawodnika UFC, Guto Inocente. Serb wszystkie swoje 4 dotychczasowe pojedynki dla singapurskiej organizacji skończył przed czasem. Brazylijczyk natomiast w debiucie w lutym skończył przez TKO Bruno Susano, co udało mu się po raz pierwszy od 2016 roku.

Pojedynkiem rezerwowym do turnieju będzie konfronracja mistrza Lumpinee i Rajadamnern w czterech wagach Panpayaka, z fajterem Yokkao i finalistą turnieju WGP Kickboxing, Josue Cruzem.

INFORMACJE O GALI

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here