Czołowi Tajowie na RISE Eldorado 2021

0
1071

Po pierwszym ogłoszeniu zestawień na RISE Eldorado 2021 28 lutego w Yokohamie wrażenia były wręcz rewelacyjne. Organizatorzy postarali się jednak, aby nie obniżyć lotów i zaprezentowali kilka bardzo mocnych nazwisk. Wśród uczestników zobaczymy m.in. czołowych fajterów z Tajlandii znanych z wysokich pozycji w rankingach i pasów Lumpinee oraz Rajadamnern. Nie zabraknie również posiadaczy tytułów RISE.

W pojedynku do 61 kg dojdzie do starcia Taiju Shratoriego z Nuenglanlekiem. Obaj mieli zmierzyć się w odwołanym w zeszłym roku GP do 63 kg. Wówczas opisaliśmy zestawienie tak:

Shiratori to zwycięzca zeszłorocznego GP do 61 kg, które przeszedł w świetnym stylu, w finale rozprawiając się z Genjim Umeno. W ostatniej walce podopieczny Hiroyukiego Nasukawy z Teppen Gym pokonał na RIZIN.20 w sylwestra w rewanżu Taigę Kawabe po rozcięciu kolanem. Jest kolegą klubowym Tenshina Nasukawy. Taj to z kolei uczestnik walk wieczoru na Lumpinee i Rajadamnern, a także numer jeden w rankingach obu stadionów do 140 funtów

Co ciekawe, Japończyk jest kolegą klubowym Tenshina Nasukawy, a Taj Rodtanga. Obaj kiedyś mieli okazję zmierzyć się w ringu RISE i po dwóch dodatkowych rundach zwycięsko z boju wyszedł Nasukawa.

Mistrz kategorii do 67,5 kg „Black Panther” BeyNoah po raz kolejny nie wystąpi w obronie swojego pasa. Urodzony w Stanach Zjednoczonych zawodnik lubi skakać po kategoriach i nie inaczej będzie tym razem, bowiem limit starcia z Yuyą do 70 kg. Yuya to posiadacz pasa DEEP KICK, oraz fajter klasyfikowany w rankingach RISE do 67,5 i 70 kg. Ostatnio częściej występujący w wyższym limicie wagowym. Ma na koncie m.in. pokonanie w grudniu rankingowej „jedynki” Tsukuru Midorikawy po czterorundowym pojedynku.

Wśród ogłoszonych uczestników (jeszcze bez rywali) mamy również Prajanchaia, posiadacza pasa Lumpinee, oraz mistrzów RISE: Chan Hyung Lee (do 60 kg) i Masahiko Suzukiego (do 55 kg).

Mian eventem bedzie rewanżowe starcie między Tenshinem Nasukawą a Shiro Matsumoto. Zobaczymy również mistrza Glory Petchpanomrunga z byłym mistrzem RISE do 63 kg Taiju Shiratorim. Galę RISE Eldorado 2021 można oglądać na platformie Abema.tv za darmo.

ROZPISKA I INFORMACJE O TRANSMISJI GALI RISE ELDORADO 2021

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here