Daizo Sasaki obronił pas -65 kg na Krush.125 (WYNIKI) (WIDEO)

0
906

W drugiej części kickbokserskiego maratonu K-1 30 maja mieliśmy galę Krush.125, na której główną atrakcją był pojedynek w obronie tytułu do 65 kg, w którym Daizo Sasaki pokonał dość pewną decyzją Jina Hirayamę.

Największą przewagę zawodnika z Sagami Ono Krest widać był w trzeciej części, gdy szczególną różnicę robił middlekickami, które Hirayama przyjmował, chociaż nie wszystkie z łatwością. Ostatecznie sędziowie jednogłośnie opowiedzieli się po stronie urzędującego mistrza.

Świetny był co-main, w którym Koki wygrał po czterech rundach z bratem Tomy, Yuto Kurodą. Koki od początku postawił na szybkie podejście do rywala i sierpy, ale nie dziwi to wcale, bowiem kolega klubowy Takeru był niższy o pół głowy. W pewnym momencie role się odwróciły i gdy Kuroda zaczął podchodzić, to Tomimura starał się schodzić z linii ciosu. W końcu jednak sędziowie zadecydowali po bardxo intensywnym pojedynku na jeszcze jedną rundę. Tam już Koki przechylił szalę zwycięstwa.

Rewelacyjny pojedynek dali Takaya Ogura i Kaito Komaki. W pojedynku tym zobaczyliśmy aż trzy knockdowny, w tym pierwszy dla Komakiego, który jednak potem został nieco przełamany i stracił przewagę. Ostatecznie to Ogura dwa razy posłał przeciwnika na deski i triumfował jednogłośną decyzją.

Bardzo dobra walka miała miejsce w wykoaniu Chichiro Nakajimy i Kento Ito. Nakajima robił bardzo dużą różnice zmianami pozycji i atakami z dalszej ręki lub nogi. Tak zresztą doprowadził do liczenia.

Warto wspomnieć również o jednej z walk otwierających, w której Eruto pokonał Kosuke. W drugiej rundzie wygrany naruszył dwoma crescent kickami, a potem jeszcze ciosem na tułów.

Wyniki gali Krush.125 (30 maja, Korakuen Hall, Tokio):
65 kg: Daizo Sasaki pok. Jin Hirayama przez decyzję (30:28 x2, 30:29) – o pas
55 kg: Koki Tomimura pok. Yuto Kuroda przez niejednogłośną decyzję (ExR, 10:9 x2, 10:8)
55 kg: Takaya Ogura pok. Kaito Komaki przez decyzję (28:26 x3)
60 kg: Chichiro Nakajima pok. Kento Ito (30:28, 30:27, 30:26)
57,5 kg: Rei Inagaki pok. Ryuto przez decyzję (30:29 x2, 30:28)
55 kg: Sho Uchida pok. Hiroki Mitsui przez TKO 3R (trzy liczenia w rundzie)
52 kg: Yoshimi pok. Faezeh Weerasakreck przez decyzję (ExR, 10:9 x3)
62,5 kg: Go Kato pok. Hitoshi Aketo przez KO 3R (lewy sierp)
55 kg: Eruto pok. Kosuke przez KO 2R (cios na tułów)
54 kg: ARINA pok. TOODY NAOMI przez decyzję (30:26 x3)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here