Daniel Dziubicki redaktorem naczelnym Madfight.pl

0
2848

W związku z ciągłym rozwojem portalu Madfight z przyjemnością informujemy, że Daniel Dziubicki zostaje redaktorem naczelnym odpowiedzialnym w całości za część redakcyjną serwisu.

-Portal Madfight powstał lata temu jako odpowiedź na brak jednego, skupionego na kickboxingu i stójkowych sportach walki, źródła informacji w Polsce. Chciałem poniekąd kontynuować to co sam robiłem w Kickboxing24, jednak dziś nie mogę poświęcić portalowi takiej uwagi na jaką zasługuje. W związku z tym oraz z moim zaangażowaniem w HFO, od dziś portalem zarządać będzie Daniel, którego fanom kickboxingu w Polsce przedstawiać nie trzeba. – mówi Łukasz Czarnowski, założyciel portalu.

Daniel Dziubicki to fanatyk azjatyckiej sceny sportów walki, ale też komentator organizacji King of Kings, komentator w stacjach SportKlub, TVP Sport, a w przeszłości Eurosport, gdzie wraz z redaktorem Janiszem i Onamim komentował największe wydarzenia związane z K-1.

– Przejęcie odpowiedzialności za serwis to kolejne wyzwanie, nie ukrywam że zupełnie nowe w mojej dziennikarskiej przygodzie, nie licząc krótkiego epizodu „na kierownicy” MMAniacs lata temu. Z racji, że Madfight jest jedyną stroną w całości poświęconą kickboxingowi, dołożę starań, aby dalej popularyzować zawodowe sporty uderzane w naszym kraju. Nie ukrywam też, że chcemy pisać o jak największej liczbie organizacji, bo zawsze w mediach branżowych nie odpowiadał mi fakt zawężania zakresu tematów wyłącznie do tego, co się kliknie. Jasne, wciąż pozostajemy niszą, ale mamy nadzieję, że wkrótce nią przestaniemy być, także dzięki stałemu podnoszeniu jakości serwisu – powiedział nowy naczelny Madfight.pl.

Portal Madfight.pl to miejsce gdzie mówimy o sportach uderzanych: kickboxingu, Muay Thai oraz walkach na gołe pięści. Możecie u nas znaleźć kalendarz imprez, regularne podsumowania i zapowiedzi weekendów ze sportami walki na świecie, publicystykę i wiele innych informacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here