Dariusz Fedor vs Marcin Majewski na HFO 11

0
867

Dwaj młodzi kickboxerzy spotkają się ze sobą w pierwszej walce karty głównej gali HFO 11 w Warszawie. Po raz trzeci w białym ringu zamelduje się reprezentant Fight Point Biała Podlaska, Dariusz Fedor. Przeciwnikiem niepokonanego w organizacji bialczanina będzie mający za sobą walki min. w organizacji King of Kings, Marcin Majewski z Academia Gorila Ostrów Mazowiecka. Pojedynek otworzy kartę główną zaplanowanej na 5 lutego w Kompleksie Sportowym CRS Bielany gali. Transmisja na antenie TVP Sport.

Podopieczny Klaudiusza Nazaruka z Białej Podlaskiej, Dariusz Fedor dwukrotnie już rywalizował w ringu HFO. Zawodnik z Lubelszczyzny zadebiutował na gali HFO: Bank w czerwcu, na której pokonał jednogłośną decyzją sędziów Pawła Białasa z Palestry Warszawa. Zaledwie cztery miesiące później ponownie wyszedł do ringu. W derbach Lubelszczyzny, w których spotkał się z Michałem Krupą z Fight Gym Lublin, po trzech rundach ringowej wojny to ręka Fedora powędrowała w górę. Tym samym po jednej z najlepszych walk w polskim kickboxingu w 2021 roku podopieczny trenera Nazaruka zachował nieskazitelny rekord zawodowy. Zawodnik Fight Pointu oprócz walka zawodowych ma na swoim koncie również sporo sukcesów na ringach amatorskich. Reprezentant najlepszego klubu mistrzostw Polski Muaythai 2020 i Pucharu Polski Muaythai 2021 może pochwalić się min. czempionatem kraju w tej dyscyplinie, a także medalami z mistrzostw Polski i pucharów Polski w kickboxingu.

Po drugiej stronie ringu zamelduje się reprezentant Ostrowi Mazowieckiej, Marcin Majewski. Podopieczny trenera Michała Kuleszy w maju zadebiutował w najdłużej działającej organizacji kickboxingu w Europie, King of Kings. Podczas warszawskiego eventu pokonał przez decyzję sędziów zawodnika Legia Fight Club, Kacpra Glinickiego. Zawodnik z północnego Mazowsza rywalizował na ligach i galach Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów i WORWar. Wśród jego rywali należy wspomnieć: mającego na koncie pojedynek w FEN Marcina Gałązkę, doświadczonego kickboxera z Żyrardowa Szymona Samorajczyka czy Aleksego Zienkiewicza. Będący czynnym żołnierzem Wojska Polskiego zawodnik po raz pierwszy pojawi się w ringu HFO, zapowiadając niesamowitą walkę, w czym wtóruje współwłaściciel organizacji, Łukasz Czarnowski:

– Dariusz Fedor już dwukrotnie pojawiał się w ringu HFO i dwukrotnie dawał niesamowite show. Fenomenalne tempo walki, po której zawsze był niedosyt. Każdy widz żałował, że pojedynek się skończył. Zarówno w walce z Białasem jak i z Krupą nie można było się nudzić. Dobierając rywala dla Darka musieliśmy zadbać, by przeciwnik chciał iść na prawdziwą wojnę i dać fanom to czego oczekują. Marcin Majewski od razu wydawał się idealnym kandydatem. Akcja za akcję, cios za cios, kopnięcie za kopnięcie. To będzie kolejna bitwa napakowana emocjami od pierwszej do ostatniej sekundy. Takie walki otwarcia lubimy najbardziej! – skwitował Czarnowski.

Pojedynek Dariusz Fedor vs Marcin Majewski otworzy kartę główną gali HFO 11 w hali sportowej CRS Bielany w Warszawie. W walce wieczoru zobaczymy niepokonanego na ringu HFO zawodnika wagi ciężkiej, Michała Bławdziewicza. Ponadto w białym ringu zameldują się: ulubieniec warszawskiej publiczności, Jacek Gać w starciu z utytułowanym wyszkowskim kickboxerem, Piotrem Trześniewskim oraz mistrzyni świata amatorskiego kickboxingu, niepokonana na zawodowych ringach, Ewa Pietrzykowska. Transmisja na antenie TVP Sport.

HFO 11:

Walka wieczoru:
+95 kg: Michał Bławdziewicz (Palestra Warszawa) vs TBA

Karta główna:
77 kg: Tomasz Przybylski (Kick-Boxing Club Poprava) vs Maciej Karpiński (KO Gym Wrocław)
85 kg: Jacek Gać (Uniq Fight Club) vs Piotr Trześniewski (Kuźnia Mistrzów Wyszków)
57 kg: Ewa Pietrzykowska (Palestra Warszawa) vs TBA
65 kg: Dariusz Fedor (Fight Point Biała Podlaska) vs Marcin Majewski (Academia Gorila Ostrów Mazowiecka)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here