Dave Leduc po raz drugi na seminarium w Polsce!

0
6687

Jeden z najbardziej znanych zawodników lethwei (boksu birmańskiego) na świecie, Dave Leduc po raz drugi poprowadzi seminarium w naszym kraju. Odbędzie się ono w Warszawie 6 sierpnia.

W ostatnim występie Leduc pokonał Cyrusa Washingtona w rewanżowym pojedynku, a stawką były pasy Lethwei Golden Belt i Sparta Lethwei Championship. Kanadyjski fajter ma na koncie także mistrzostwa WLC, czy ILFJ, a więc jednych z najważniejszych organizacji boksu birmańskiego na świecie.

Seminarium będzie miało miejsce na warszawskim Ursusie w NoLimit Gym przy ul. Gierdziejewskiego 5/272a. Wszelkie informacje u jednego z organizatorów, Macieja Skupińskiego (884-120-332) W notce prasowej możemy przeczytać:

II Seminarium boksu birmańskiego LETHWEI z zawodowym mistrzem świata Lethwei Dave’em Ledukiem.
Znany jednym jako osobowość telewizyjna innym, w wiekszości jako sportowiec.
Kanadyjczyk znany jest m.in z udziału w programach i filmach m.in:
– Prison Fighters: Five Rounds to Freedom,
– The Amazing Race Canada,
– Power and Martial Arts,
– Fosse aux Tigres
Jak pokazała poprzednie edycja, seminarium ma zasięg europejski, uczestnikami byli goście ze Szwecji, Niemczech i Ukrainy. Dave jako osoba niezwykle komunikatywna, otwarta, także kontrowersyjna ale autentyczna wzbudza zainteresowanie osób ogólnospołecznie aktywnych. Materiał z poprzedniego seminarium bardzo się podobał.
Przed przyjazdem Dave skrupulatnie przygotowuje materiał na każde seminarium dlatego jego zaangażowanie w każdą chwilę jest tak naturalnie duże.
Każdy uczestnik seminarium otrzyma certyfikat uczestnictwa podpisany przez Davea.
Koszt udziału w seminarium 200 zł.
Ilość miejsc w tym certyfikatów ograniczona.W celu rezerwacji prosimy o przelew zaliczki bezzwrotnej (ważny, udokumentowany powód) w wysokości 40 zł na konto:
ING Bank Śląski
77 1050 1054 1000 0022 4933 9702
w tytule proszę wpisać
„Imię i Nazwisko zaliczka/opłata seminarium”Informacje pod e-mail:
maciek.serafin1@wp.pl
Tel. 884-120-332

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here