Davit Kiria wraca do akcji w marcu

0
1376

Były mistrz Glory, pretendent do tytułu Enfusion i triumfator ostatniego 16-osobowego GP Kunlun Fight Davit Kiria powróci do walk po ponad roku nieobecności. Gruziński zawodnik swój kolejny pojedynek stoczy w marcu w Hiszpanii.

Gruzin 14 marca pojawi się na gali War of Titans II w Madrycie. Jego przeciwnikiem będzie inny weteran KLF Nayanesh Ayman. Pochodzący z Demokratycznej Republiki Konga, ale mieszkający w Hiszpanii kickbokser we wrześniu na Kunlun Fight 84 przegrał przez decyzję z reprezentantem gospodarzy Zhang Yangiem.

Kiria w ostatnim występie wygrał czteroosobowe finały turnieju Kunlun w lutym 2019. W półfinale skończył przed czasem Fenga Xingli, a w finale uporał się z Marouanem Toutouhem. Oba pojedynki stały na bardzo wysokim poziomie, ale potem fighter zniknął na dłuższy czas.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here