Dawid Żółtaszek powraca na GROMDĘ

0
2834

Były pretendent do mistrzowskiego pasa DSF Kickboxing Challenge w wadze ciężkiej, Dawid 'Maximus’ Żółtaszek powraca na polski ring. Mieszkający w Wielkiej Brytanii zawodnik postanowił ponownie zdjąć rękawice i wejść do małego ringu organizacji GROMDA. Zobaczymy go 17 września podczas kolejnej gali. Transmisja w systemie pay per view.

Żółtaszek po raz drugi pojawi się w organizacji Mariusza Grabowskiego. Po raz pierwszy mogliśmy oglądać go w boksie na gołe pięści na drugiej gali pionkowskiej organizacji. Mieszkający w Wielkiej Brytanii kickboxer pojawił się w turnieju, którego był zdecydowanym faworytem. Ostatecznie zakończył rywalizację na finale, w którym z powodu kontuzji musiał uznać wyższość Mateusza 'Don Diego’ Kubiszyna. Od tamtego wydarzenia Żółtaszek pojawił się raz w Polsce. Zawalczył na gali Babilon MMA 17 z weteranem KSW, Tonim Valtonenem. Polak musiał uznać wyższość przybysza ze Skandynawii przegrywając przez TKO w drugiej rundzie.

Walką wieczoru gali GROMDA 6 będzie zaległy pojedynek pomiędzy zwycięzcami 8-osobowych turniejów z trzeciej i czwartej edycji. Zawodowy pięściarz i były kickboxer, Tomasz 'Zadyma’ Gromadzki zmierzy się z reprezentantem łódzkiego Shark Top Team, Vasylem Halychem. Ponadto zobaczymy w turnieju obok Żółtaszka weterana MMA, Łukasza 'GOATa’ Parobca.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here