Dołbień, Pyrka i Chorążewicz wystąpią na Steadfast 2

0
469

Steadfast wraca po zeszłorocznym debiucie. 14 sierpnia w Centrum Rozrywkowym Hulakula w Warszawie odbędzie się druga odsłona charytatywnej gali kickbokserskiej. Nie zabraknie na nim znanych z zawodowych ringów nazwisk.

W notce prasowej możemy przeczytać o pierwszych ogłoszonych uczestnikach, oraz o pojedynku o pas mistrza Polski WAKO PRO. W Warszawie bić się będą m.in. znany z HFO Emil Chorążewicz, mający na koncie walki w Tajlandii Krzysztof Pyrka, czy też Wojciech Kosowski, który wystąpi w walce wieczoru.

Podobnie jak rok temu czekają nas niesamowite emocje, mistrzowie kickboxingu, a przede wszystkim nasi Bohaterowie dla których zbierane są fundusze. Organizatorami są Stowarzyszenie Zachowania Pamięci o Armii Krajowej oraz Polski Związek Kickboxingu. W tym roku pierwszy raz, wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki. Na gali będziemy mogli obejrzeć 9 walk w kickboxingu w tym jedną o pas Międzynarodowego Mistrza Polski WAKO PRO w kat. -75kg Wojciech Kosowski, mistrz świata z Warszawskiej Palestry zmierzy się z Borją Ojonem, Mistrzem Hiszpanii. Poza pojedynkami na ringu, zobaczymy piękną oprawę, rekonstruktorów, sportowców a do tego usłyszymy znanych muzyków. W kategorii -81kg obejrzymy wielokrotnego Mistrza Polski Bartosza Dołbienia ze Sparty Warszawa. Kolejny raz będziemy mogli obejrzeć zwycięzcę pięknej walki z pierwszej gali Steadfast Emila Chorążewicza z Knockout Bielany, który stoczy pojedynek z Danielem Strzemińskim, medalistą Mistrzostw Polski. Krzysztof Pyrka z Palestry Warszawa również wygrał swoją walkę w zeszłym roku, czym zapewnił sobie występ na 2 edycji. Zmierzy się on z Maciejem Kociołkiem, zawodnikiem Fight House Nowy Sącz. W kolejnym pojedynku zmierzą się Patryk Szyszko z Alpha Team Suwałki z kolejnym zawodnikiem Sparty Warszawa, Kirył Len. Partnerami głównymi wydarzenia są:
HulaKula – rozrywkowe centrum miasta oraz Best Window sp. z o.o. Patronem medialnym jest Warszawa w Pigułce. Kolejnych zawodników przedstawimy niebawem, uwierzcie że będą to mocne walki!

Karta walk:

1. -75kg Borja Ojon vs. Wojciech Kosowski
2. -91kg Kirył Len vs. Patryk Szyszko
3. -81 kg Bartosz Dołbień vs. TBA
4. -71kg Krzysztof Pyrka vs. Maciej Kociołek
5. -75kg Emil Chorążewicz vs. Daniel Strzemiński
6. Marcin Kaczorowski vs. TBA

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here