Dominik Zadora poczeka na szansę odbudowania się po porażce

0
1820

Były mistrz FEN i DSF Kickboxing Challenge, Dominik ‘Japoński Drwal’ Zadora (23-8) będzie musiał poczekać na szansę zmazania plamy w rekordzie po ostatniej porażce. Mieszkający we Wrocławiu zawodnik miał wystąpić na gali FEN 28 w Lublinie. Dwa dni temu organizacja kierowana przez Pawła Jóźwiaka ogłosiła, że wydarzenie w stolicy lubelszczyzny zostanie przeniesione na bliżej nieznany termin.

Ostatnią walkę Zadora stoczył na gali FEN 26 we Wrocławiu w październiku zeszłego roku. Pochodzący z Bolesławca zawodnik wyszedł do wspomnianego pojedynku z kontuzją, która uniemożliwiła mu w pewnym momencie kontynuowania rywalizacji w obronie mistrzowskiego pasa wrocławskiej organizacji przeciwko Wojciechowi Wierzbickiemu. W zeszłym roku Zadora zanotował trzy walki w zawodowym kickboxingu. Na początku 2019 roku odebrał pas mistrza organizacji FEN Łukaszowi Pławeckiemu. W kwietniu zastopował Marcina Mazurkiewicza w Nowym Sączu zostając mistrzem DSF Kickboxing Challenge, a trzeci bój to wymieniona wyżej walka z Wierzbickim.

Zadora nie miał jeszcze oficjalnie ogłoszonego przeciwnika na lubelską galę, do momentu ogłoszenia jej przeniesienia. Czekamy w takim razie na informację kiedy i gdzie ‘Japoński Drwal’ ponownie wejdzie do ringu bądź klatki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here