Dominik Zadora przegrał przed czasem na FEN 37 (WYNIKI) (WIDEO)

0
2369

Niespodzianka w co-main evencie gali FEN 37: Energa Fight Night Wrocław. Dominikowi Zadorze nie udało się zrewanżować Anatoliemu Hunanyanowi za porażkę sprzed trzech lat. Mistrz FEN stracił pas po technicznym nokaucie w trzeciej rundzie.

Pierwsza runda przebiegła dość spokojnie, przy czym Zadora starał się utrzymywać dystans i okopywać tułów i nogi rywala. W drugiej odsłonie zaczęły się problemy z wykroczną nogą Czecha, który jednak odpowiadał świetnymi ciosami na korpus i kolanami. Jak się później okazało, Hunanyan w jednej z akcji złamał Polakowi nos. W trzeciej odsłonie reprezentant Hanuman Gym Praga zdecydowanie przejął inicjatywę i po prawym sierpowym Zadora przysiadł a sędzia zaczął liczyć. Aktualny amatorski mistrz Polski nie był w stanie kontynuować i po raz drugi przegrał z Hunanyanem. Pierwszy raz stało się to podczas wrocławskiego eventu DSF 13 w 2018 roku. Wówczas czeski kickbokser wygrał po uderzeniach na korpus w drugiej odsłonie.

Hannie Gujwan także nie udawało się zrewanżować Barbarze Nalepce za porażkę w ich pierwszym starciu (z października 2020). „Shogun” zapewniła sobie wygraną bardziej ofensywnym nastawieniem i próbami jak najszybszego skracania dystansu. W wykonaniu rzeszowianki najlepsza była runda druga, kiedy nieźle funkcjonowały kontrataki. Ostatecznie jednak to fajterka z Wrocławia triumfowała po raz kolejny i zamknęła 2021 rok z bilansem 2-0 w startach zawodowych. Co ciekawe, starcie trochę się opóźniło, ponieważ okazało się, że… Nalepka ma za małe rękawice. Kazano jej tuż przed wejściem do klatki zamienić sprzęt z 8OZ na 10 OZ.

Bonusowo dodajemy KO z walki MMA, w którym Mario Zgela posłał na deski Adama Kowalskiego.

Wyniki walk uderzanych na gali FEN 37: Energa Wrocław Fight Night (27 listopada 2021, Hala Orbita, Wrocław):
77 kg: Anatoli Hunanyan pok. Dominik Zadora przez TKO 3R – o pas
52 kg: Barbara Nalepka pok. Hanna Gujwan przez decyzję

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here