Dominika Filec kontra mistrzyni Enfusion w lipcu!

0
1125

Dominika Filec w piątek stoczy walkę na Silesian MMA 3 w Mysłowicach, ale trzy tygodnie później zawodniczkę z Rybnika czeka inne poważne zadanie.

Podwójna zawodowa mistrzyni Polski, znana m.in. z HFO wystąpi na gali Enfusion 101 10 lipca, podczas której zmierzy się z podwójną mistrzynią organizacji, Sarel de Jong. Do walki miało dojść we wrześniu, ale ostatecznie organizatorzy zdecydowali się doprowadzić do tej konfrontacji wcześniej.

Holenderka zdobywała pasy w kategoriach do 61 i 64 kg. Po reorganizacji kategorii wagowych został jej tylko ten pierwszy tytuł. Oba mistrzostwa zdobyła w 2018 roku i łącznie broniła ich pięciokrotnie. Podopieczna trenera Denisa van der Giessena w ostatniej walce na czerwcowej gali Road to ONE w Belgradzie znokautowała Luciję Mudrohovą.

Walkę prawdopodobnie będzie można zobaczyć w TVP Sport/aplikacji sport.tvp.pl.

Dominika Filec w piątek 18 czerwca na Silesian MMA 3 wystąpi przeciwko medalistce MŚ w lowkicku Katarzynie Jaworskiej. W czerwcu 2020 reprezentantka Absortio Gym Rybnik stoczyła świetny, chociaż przegrany pojedynek z Martą Waliczek na gali HFO: Aim High.

Swój debiut dla Enfusion we wrześniu miał też zanotować Łukasz Pławecki. Na jednej z odwołanych gal w 2020 roku zaplanowany był też występ Norberta Joba.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here