Dominika Filec zapaśniczką?

0
1175

Zawodniczka Absortio Gym Rybnik, Dominika Filec postanowiła spróbować czegoś nowego. Zawodowa mistrzyni Polski WKN i ISKA pojawiła się jako gość na letniej akademii pro wrestlingu w Chorzowie.

Podopieczna Adama Drygalskiego wzięła udział w dniach otwartych Prime Time Wrestling w minioną niedzielę. Jest to nowa federacja zajmująca się zawodowymi zapasami w Polsce, utworzona przez byłego konferansjera FAME MMA, obecnego High League, Arkadiusza Pawłowskiego. Sam Pawłowski brał udział w tworzeniu organizacji DDW i KPW, w których odgrywał przeróżne role. Ponadto komentował walki zapaśnicze w telewizji FightBox. Teraz ruszył ze swoją organizacją zapaśniczą, którą ma zamiar zrewolucjonizować rynek pro wrestlingu w naszym kraju.

Filec miała zawalczyć na Enfusion 101 z utytułowaną Sarel de Jong. Niestety mistrzyni holenderskiej organizacji dosłownie na kilkanaście dni przed galą zerwała więzadła krzyżowe w kolanie i walkę odwołano. Według naszych informacji Ślązaczka nie zniknęła z radarów Edwina van Osa i może zawalczyć o pas tymczasowy, bądź o pas zwakowany przez de Jong.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here