Dwa nowe terminy gal Enfusion i Glory

0
2105

Podczas oficjalnego podcastu Enfusion „World of Combat Sports” wyświetlona została plansza z kolejnymi terminami eventów holenderskiej organizacji. Nie znalazły się tam jednak tylko eventy Enfusion, ale również RIVALS, czyli wydarzenia tworzone razem z Glory.

Pierwsza gala RIVALS odbędzie się w Antwerpii 21 maja, gdzie karta główna to będą zestawienia konfrontacyjne, a dwie pozostałe części tworzone przez Enfusion. Pozostałe terminy łączonych eventów to 11 czerwca i 17 września. Będą miały one miejsce w Alkmaar, czyli w mieście, gdzie siedzibę ma Enfusion.

Dodatkowo do rozpiski majowej gali dodana została walka mistrza Enfusion do 66 kg Soufiane’a Kaddouriego z Denizem Demirkapu, który na koncie ma m.in. walkę w turnieju K-1 w 2019 roku. Drugim pojedynkiem jest walka młodego, ale już bardzo doświadczonego Nabila Haryouliego z Iliasem Zouggarym. Haryouli na Enfusion 104 w Abu Zabi znokautował medalistę MŚ IFMA Izzetina Altinsoza. W zeszłym roku również zadebiutował w MMA, na ECE kończąc Kyle’a Todda. Zouggary to brat znanego z Glory Zakarii, który wraca do organizacji po 2,5 letniej przerwie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here