Dwie kolejne gale KoK w 2022 ogłoszone. Pełna rozpiska eventu w Turcji

0
1048

Organizacja King of Kings dodała do kalendarza dwie kolejne daty na 2022. W nowym roku zachowa średnią jednego wydarzenia na miesiąc. Litewski promotor odwiedzi dodatkowo Rygę i Wilno. Znamy też całą rozpiskę otwierającego eventu w Stambule.

28 stycznia jedna z najważniejszych organizacji w Europie odwiedzi Stambuł, a miejscem rozgrywania zawodów będzie Ulker Arena, na co dzień dom koszykarzy Fenerbahce.

Opublikowana została rozpiska. Włada Tuinowa w main evencie, w konfrontacji z Masoudem Minaeim zastąpił uczestnik gal KOK w Londynie, zwycięzca turnieju Elkhan Aliyev. Stawką pas mistrzowski KOK Turkey. O poszczególnych nazwiskach więcej pisaliśmy tutaj. Nie wszystkie ostatecznie trafiły na rozpiskę.

Kolejnymi przystankami będą Ryga i Wilno. W stolicy Łotwy organizacja zawita 26 lutego w centrum wystawowo-konferencyjnym Atta Centre, a Litwa (19 marca) to tradycyjnie ASG Arena (kiedyś Siemens Arena). Obie gale będą wchodzić w skład tzw. mega events, czyli rzucone zostaną najmocniejsze nazwiska. Dodatkowo w Rydze zapowiadane są walki bokserskie we współpracy z Grand Boxing Promotions.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here