Dwie walki o pasy Enfusion w Żylinie, Darmstadt w kwietniu odwołane

0
1377

Enfusion zaczęło promować swoją coroczną galę na Słowacji. W Żylinie 25 kwietnia zobaczymy dwa pojedynki o tytuły.

W Tipsport Arenie o zwakowany przez Tayfuna Ozcana pas -72,5 kg zmierzą się Endy Semeleer i Milan Pales. Holender jest posiadaczem tytułu w limicie -75 kg i miał go bronić na odwołanej niedawno gali w Rzymie przeciwko Davidowi Armaniniemu. Teraz stanie przed szansą zdobycia podwójnego mistrzostwa. Słowak natomiast przed sobą ma jeszcze udział w turnieju K-1 do 70 kg podczas gali K’Festa 3, która odbędzie się 22 marca w Saitamie.

W drugiej walce o pas Cristina Morales będzie bronić tytułu do 52 kg. Hiszpanka zdobyła tytuł w drugiej połowie 2019 w Wuppertal, gdzie pokonała po pięciu rundach Georginę van der Linden. Rywalką będzie Słowaczka Monika Chochlikova, która rok temu w kwietniu kontrowersyjnie przegrała przez decyzję z Aurorą Dos Santos. Co ciekawe, tamta walka była o tytuł w… -52 kg. Francuzki, która wówczas wyjechała z pasem, nie zobaczyliśmy jednak już w holenderskiej organizacji.

Co ciekawe, organizatorzy odwołali galę w Darmstadt, która miała odbyć się tydzień przed Słowacją, czyli 18 kwietnia. Dlatego event w Żylinie nie wydaje się do końca pewny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here