Dwie walki o pasy na HFO 13 w Warszawie! Bławdziewicz, Karpiński i Przybylski w akcji

0
748

HFO przed ostatnią galą, która miała miejsce w sobotę w Ostrołęce, ogłosiło termin kolejnego eventu, który ma odbyć się w Warszawie 26 czerwca. Teraz poznaliśmy pierwsze nazwiska, które pojawią się w ringu ustawionym w klubie Bank. Dojdzie tam do obrony pasa wagi ciężkiej przez Michała Bławdziewicza. Poznamy także nowego mistrza w kategorii do 77 kg.

Michał Bławdziewicz zmierzy się z Florinem Ivanoaie. Rumun znany jest z walk dla jednej z dwóch największych organizacji w swoim kraju, czyli Dynamite Fighting Show. W piątek na DFS 14 pokonał po trzech rundach bardzo doświadczonego Valentina Bordianu. Bławdziewicz po pas wagi ciężkiej sięgnął w lutym tego roku, wygrywając po pięciu rundach na HFO 11 z Marinusem Niesingiem (znanym także jako Rinus Douma). Jak zdradził Łukasz Czarnowski, stawką może być nie tylko pas HFO, bowiem prowadzone są negocjacje z jedną z federacji sankcjonujących.

O mistrzostwo do 77 kg zmierzą się Maciej Karpiński i Tomasz Przybylski. Będzie to rewanż za niesamowicie zacięty i zremisowany pojedynek na HFO 11. Żeby było ciekawiej, ich trenerzy – Radosław Radomski i Bartosz Batra założyli się wówczas o sumę pieniędzy, kto wygra. Wiele na to wygląda, że zakład zostanie dokończony dzięki pięciorundowemu pojedynkowi o pas.

Na HFO 13 wystąpi też Przemysław Kierpacz, który w lutym znokautował Piotra Trześniewskiego. Zapowiadany był jako rywal dla Jacka Gacia, ale ostatecznie zawodnik z Nysy będzie bić się w swojej wadze, czyli 70 kg. W HFO zadebiutuje Krzysztof Mariańczyk. Fajter Genk MT i Chwiałek Team Sosnowiec w kwietniu zdobył tytuł WFMC po zwycięstwie na Battle at the Border w Lommel z Mitchem Kuijpersem. W klubie Bank swój drugi pojedynek dla HFO stoczy Piotr Stępień. Reprezentant warszawskiej Palestry wraca po zasłużonym zwycięstwie w konfrontacji z Gennaro Larotondą na lutowym HFO 11.

ROZPISKA I INFORMACJE O GALI

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here